Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Ankety na rôzne cirkevné otázky.

O čom chcete, aby sa na fóre ACOSTYM písalo?

Môžete označiť až 6 možností

 
 
Zobraziť výsledky

Neregistrovaný

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Nyní se věnuji katolické teologii i v kontextu životní praxe a své zkušenosti z jiných církví využívám.
Minulost nelze smazat (a také to nemíním dělat), lze ji zhodnotit a posunout se dále.
Tak to je bomba, od adventismu ke katolicismu, abych se posunula dále...myslím, že podobně museli uvažovat i staří Izraelci, kteří se posunovali (bible to ale popisuje jinak) od víry v JHWH jinam.
Tím nechci říci, že se nelze od adventismu někam posunout.
Inu, každý člověk svého štěstí strůjcem.
Své rozhodnutí nezměním :-).
Uvidíme, muslimové jsou za dveřmi, třeba Tě uvidíme v hidžábu...

user77

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa user77 »

Církev Adventistů mě už nezajímá, jen sem chodím abych se podíval na ten marasmus. A to je vlastně jediné proč mě tato stránka baví. Mám z toho radost.

Neregistrovaný

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Církev Adventistů mě už nezajímá, jen sem chodím abych se podíval na ten marasmus. A to je vlastně jediné proč mě tato stránka baví. Mám z toho radost.
To je pěkné vyznání, dá se říci, nekřesťanské (neradujte se ze zla). Ale alespoň je vidět, za koho "hraješ". Myslím, že se to nebude vztahovat pouze na adventisty, ale že se ze zla raduješ i v jiných oblastech života...nepochybně svou "odměnu" dostaneš.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Budoucnost tohoto webu není ohrožena mazáním příspěvků nebo celých vláken.
Vůbec by mi nevadil vymazaný jakýkoliv můj komentář a nebo celé vlákno.
Nepěstuji si ego neomylnosti. Každá naše myšlenka může být napsána znovu
a někdy to může být lepší a nebo horší vyjádření.
Vlákno:
"Jen drahá vlastní zkušenost možná přesvědčí ..." jsem založil univerzálně.
Shodou okolností je tam myšlenka o tématu, které hýbe společností.
Přesto tam může "přistát" téma z jinou zkušenosti.
Hlavní náplň by měla být ve zkušenosti a ceně, jaká se za to platí.
Snažím se poskytnout částečnou univerzálnost některých vláken.

medvedica

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa medvedica »

Priatel napísal: 04 Apr 2015, 19:09 Som veriaci.. a prekvapilo o com vsetkom tu adventisti diskutujete. Prepacte nic ma do toho nie je, ale nechceli by si si niektore temy riesit doma? Preco periete spinave pradlo na ulici? BTW, k transparentnosti tiez patri, ze sa predstavite neanonymne. Pokoj a dobro, Milan.

Určite že nie si adventista..inak by ťa to tak nezaujímalo, či sa tu perie nejaké špinavé prádlo. Klamať sa nesmie :D

Neregistrovaný

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Preco periete spinave pradlo na ulici? BTW, k transparentnosti tiez patri, ze sa predstavite neanonymne. Pokoj a dobro, Milan.
A Ty si Milan kto? Napíš svoje celé meno a odkial si.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Jen pro zasvěcené: Log a nebo jen jeho duch se vrátil, rozpoznali jste ho?

Neregistrovaný

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

ambassador napísal: 14 Júl 2021, 18:41 Jen pro zasvěcené: Log a nebo jen jeho duch se vrátil, rozpoznali jste ho?
jo ::dash::

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Proč zakládat stále nová vlákna, když je možné některé komentáře, články nebo odkazy zařadit do stávajících?
Někdy to může znepřehlednit čtení a pochopení jednoho druhu myšlenek.
Určitě si některý slovní výraz zaslouží vlastní vlákno, ale zaslouží si "10" vláken?

Lenka M

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Lenka M »

user77 napísal: 09 Jún 2021, 04:49 Církev Adventistů mě už nezajímá, jen sem chodím abych se podíval na ten marasmus. A to je vlastně jediné proč mě tato stránka baví. Mám z toho radost.
Radost?! Já často nahlížím na různé křesťanské weby a hlavně diskuze, a je to nářez, ano, je to katastrofa, ale že bych z toho měla mít radost a ještě to hrdě hlásit, to fakt nechápu. Co jako?! Máme být světlem pro ostatní, vždy ochotní ukázat naději, což je hrůza, že se neděje, vůbec, je to katastrofa. Slušní věřící vyklízí pole, protože jsou zesměšňování vlastními. To asi nebudete jediný, kdo má radost z tohoto stavu. Nevěřícím jsme ukradení, ale kdopak asi má radost, hádejte. A proč chodíte mezi adventisty, když jim nejste? Nechápu to. Kdyby šlo o kritiku, OK, ale jen tak si přijít, kopnout do tmy a nazdar..co z toho máte? Zábavu nebo co vlastně? Tak já vám tu radost zkazim. Se synem a ještě s jedním zájemcem brzy posílíme řady adventistů a dáme se pokřtít. A vy si založte nějakou svoji sektu, když vám není žádná církev dobrá. Určitě víte, jak by měla fungovat.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní