Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Ankety na rôzne cirkevné otázky.

O čom chcete, aby sa na fóre ACOSTYM písalo?

Môžete označiť až 6 možností

 
 
Zobraziť výsledky

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Dušan:

Děkuji Ti, Dušane, za zpětnou vazbu. Je pro mě velmi cenná. Možná by ještě bylo fajn napsat něco k tomu konkrétněji, myslím např. tahle věta je nesrozumitelná, tohle špatně navazuje nebo tak něco. Protože Tvůj pojem nepřehlednosti je pro mě nepřehledný a nevím, co si pod tím mám představit :-). Tvoji zpětnou vazbu se budu snažit zakomponovat do dalších příspěvků, protože vždycky je co vylepšovat. A opravdu moc děkuji za upřímnost!

Co se týče vkládání sem, tak jsem to zcela záměrně vložila na svůj web, protože zde by to pohltilo mnoho místa. Vkládat sem to nebudu. Pokud se sejde takových reakcí podobných Tvé více, budu uvažovat o předělání článku. Obvykle když už na web něco dám, tak to stylisticky neupravuji, jenom když třeba vidím chybu.

Ambassador:

Děkuji Ti, ambassadore, také za zpětnou vazbu. Také Tvé vazby si vážím a je pro mě cenná.

Dušan Seberíni
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 18 Apr 2016, 22:35
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Dušan Seberíni »

Lída Rohalová napísal:... Protože Tvůj pojem nepřehlednosti je pro mě nepřehledný a nevím, co si pod tím mám představit.
To čo máš na svojej stránke je pre tvoju stránku OK. A aby to bolo prehľadné tu na tomto fóre, malo by to byť TO SAMÉ, ale o 2/3 kratšie. Teraz je to asi 4,5 stránky A4. A skrátiť to na 1,5 - to je poriadna drina. Ale dá sa to. A určite by to potešilo mnohých, ale hlavne admina. Sem-tam ho treba povzbudiť, lebo nesie poriadne ťažký batoh - už hodne dlho.

Tak ti fandím.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Děkuji, Dušane. Tvůj návrh je věcný a konkrétní.

Ano, zkrátit se to jistě dá. Ale i admin si to může přečíst z odkazu, pokud bude chtít. Článek byl zamýšlen hlavně pro něj na povzbuzení. Ale netuším, zda to ten účel splnilo. Dávat to sem neplánuji, ledaže by si to admin výslovně přál, tak pak si s tím pohraju, zkrátím a dám sem.

Zkrátka řečeno, toto fórum má smysl, protože lidi se obracejí k Bohu. A samozřejmě, abych na to nezapomněla, děkuji těm, kteří se za to modlí a díky kterým i já můžu zažívat Boží dotyk.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

ambassador napísal:Tak co vzdáme to a nebo půjdeme dál a budeme se učit diskutovat? Věřte mě bude nás to hodně bolet, ale jen z bolesti se "rodí nový život"!
Učit se diskutovat - ano
Učit se diskutovat nad kauzami - ne

Vážím si všech, kteří upozorňují na nesprávné jednání (ty, Milan, Tomáš, Dušan atd.- nevím, zda jsem na někoho nezapomněla).

Vnímám to tak, že upozornit jednou, dvakrát stačí. Za sebe to vnímám tak, že každou další angažovaností (což stejně právě teď dělám) zbytečně zvyšujeme sledovanost tématu, o kterém chceme, aby se mlčelo..

DJ1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10 Júl 2017, 18:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa DJ1 »

Nech "fórum" je na Božiu česť a slávu. Nech z každého vyjadrenia je vnímať človeka žijúceho radostnou správou pre život. Nech je zrkadlom Božej lásky, sprostredkovateľom Božej milosti. Kiežby! Nie naopak - škodcom, odpudzovačom, zradcom, šíriteľom nepokoja, nenávisti, hnevu, sebeckých a človekom obmedzených komentov, ... Kiežby nastala náprava v produkcii príspevkov a prestali riešiť sa tu osobnostné problémy!

hosť

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa hosť »

Čo sa týka transparentnosti, tak myslím si, že je žiadúce zamyslieť sa na účinkom vyjadrených "správnych" slov v nesprávnom čase/na nesprávnom mieste. Potom bude jasnejšia ba jasná budúcnosť tohto fóra.

abii
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 25 Aug 2017, 21:29
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa abii »

Je to velmi dobre forum, kde sa da slobodne vyjadrovat svoje nazory, samozrejme negativom je ze anonymne. Akonahle by sa vsak odkryli diskutujuci svoje identity tak boli by perzekuovani vo svojich zboroch a kazatelia by si na nich zgustli na vyboroch :D

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Lída Rohalová napísal: 08 Máj 2017, 21:09 Zpětná vazba na fórum A čo s tým pro adminy: Občas tu dostáváte pěknou čočku, tak jsem se rozhodla vypsat, co mi toto fórum v životě přineslo. Kéž je pro vás aspoň něco z toho povzbuzením.

https://pohledvzhuru.com/?p=258
Článek byl z webu vymazán, kdo o něj má zájem, tak mu ho pro soukromé potřeby pošlu v mailu.
Ten článek je stále platný, i když by již mohl být doplněn současnou aktualizací.
Toto platí pro všechny články, které se týkají adventismu, mám je stále u sebe, ale už nejsou veřejné.
V případě potřeby je použiji.

Z toho webu jsem vymazala všechno, co se týkalo primárně adventismu.
Na svůj web budu psát současné věci, nebo ho úplně zruším.
Uvidím, podle časových možností a chuti vůbec něco psát.
Zatím to nechám ještě v "udržovacím režimu".

Zdejším adminům jsem dala vědět, že se již nezabývám adventismem a proběhla dobrá komunikace.

Za rozhodnutím nevěnovat se adventismu stojí další posun v mém vývoji, který by měl být směrem dopředu, ne dozadu.

Mám za to, že některé slušné weby věnující se adventismu odvádějí dobrou práci i z toho důvodu, že se věnují této teologii "z druhé strany" a mohou být v některých případech protiváhou oficiálních adventistických webů.

Své zkušenosti z adventismu s kýmkoliv proberu tak jako doposud. Jsou dobré i špatné. Nechci se však k adventismu neustále vracet umělým udržováním nějakého psaní o těchto věcech.
Nyní se věnuji katolické teologii i v kontextu životní praxe a své zkušenosti z jiných církví využívám.
Minulost nelze smazat (a také to nemíním dělat), lze ji zhodnotit a posunout se dále.
K tomu se ale vrátím úplně na konci využití tohoto fóra, kde jsem mohla na chvíli pobýt po odchodu ještě "se svými".
Asi jsem nebyla vždy vítaným hostem, ale byla jsem zde ráda.
Nebudu ale předbíhat.

Neregistrovaný

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Nyní se věnuji katolické teologii i v kontextu životní praxe a své zkušenosti z jiných církví využívám.
Minulost nelze smazat (a také to nemíním dělat), lze ji zhodnotit a posunout se dále.
Tak to je bomba, od adventismu ke katolicismu, abych se posunula dále...myslím, že podobně museli uvažovat i staří Izraelci, kteří se posunovali (bible to ale popisuje jinak) od víry v JHWH jinam.
Tím nechci říci, že se nelze od adventismu někam posunout.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť fóra ACOSTYM?

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Neregistrovaný napísal: 25 Apr 2021, 14:12
Nyní se věnuji katolické teologii i v kontextu životní praxe a své zkušenosti z jiných církví využívám.
Minulost nelze smazat (a také to nemíním dělat), lze ji zhodnotit a posunout se dále.
Tak to je bomba, od adventismu ke katolicismu, abych se posunula dále...myslím, že podobně museli uvažovat i staří Izraelci, kteří se posunovali (bible to ale popisuje jinak) od víry v JHWH jinam.
Tím nechci říci, že se nelze od adventismu někam posunout.
Inu, každý člověk svého štěstí strůjcem.
Své rozhodnutí nezměním :-).

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných