Slávnostná konferencia v Poprade (9.5.2015)

Ankety na rôzne cirkevné otázky.

Ako hodnotíte slávnostnú konferenciu v Poprade (9.5.2015)?

Môžete označiť 1 možnosť

 
 
Zobraziť výsledky

admin
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 23:53
Kontaktovať používateľa:

Slávnostná konferencia v Poprade (9.5.2015)

Neprečítaný príspevok od používateľa admin »

Dňa 9.5.2015 sa uskutočnila slávnostná konferencia CASD v športovej hale v Poprade. Mala bohatý program. Rozlúčili sme sa s odchádzajúcimi členmi vedenia, privítali sme nových, boli predstavené minulé i plánované budúce aktivity cirkvi, zaznelo veľa piesní ... .
Už či ste tam boli osobne prítomní alebo ste konferenciu sledovali v priamom prenose (príp. zo záznamu), čo na ňu hovoríte? Aký máte z nej dojem?

Neregistrovaný

Re: Slávnostná konferencia v Poprade (9.5.2015)

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Musím povedať, že program včerajšej slávnostnej konferencie sa mi naozaj páčil. Hudobné čísla boli pekné, začínalo (a aj končilo) sa takmer na minútu presne podľa programu, aj technici to veľmi dobre zvládli... :) Nabudúce by som možno pripravila viac miest na sedenie a začiatok posunula napr. na 10:00, ale celkový dojem mi to veľmi nepokazilo. Určite by sa dalo nájsť viac nedostatkov, ale kedže nie sú hodné rozčulovania sa, hodnotím ich ako zanedbateľné ::mocking:: ::phil::

člen2000

Re: Slávnostná konferencia v Poprade (9.5.2015)

Neprečítaný príspevok od používateľa člen2000 »

Jedna z mála vecí, ktorá usporiadateľov prekvapila, bola zrejme vysoká účasť. Počítalo sa s návštevnosťou do 1200 ľudí, pripravilo sa 1400 miest, ale prišlo možno až 1500 návštevníkov ... Ale aspoň vidieť, že je o takéto celoslovenské akcie záujem.

Layman
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 10 Mar 2015, 20:48
Kontaktovať používateľa:

Re: Slávnostná konferencia v Poprade (9.5.2015)

Neprečítaný príspevok od používateľa Layman »

Trochu som nepochopil prihovor, ktory mal predseda unie ako rozlucku s odchadzajucim predsedom zdruzenia. Keby som nevedel o co ide, tak by som si myslel, ze ho do funkcie vita ... same chvaly na jeho schopnosti ... Neviem ci to bolo potrebne, a ci to bolo na mieste ... Znelo to skoro ako ospravedlnenie za to, ze KB nebol znovu zvoleny, kedze MP bol predseda menovacieho vyboru ...

Judáš

Re: Slávnostná konferencia v Poprade (9.5.2015)

Neprečítaný príspevok od používateľa Judáš »

Čo bolo, bolo. Poďme ďalej.

ngma
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 03 Mar 2015, 19:09
Kontaktovať používateľa:

Re: Slávnostná konferencia v Poprade (9.5.2015)

Neprečítaný príspevok od používateľa ngma »

Layman napísal:Trochu som nepochopil prihovor, ktory mal predseda unie ako rozlucku s odchadzajucim predsedom zdruzenia. Keby som nevedel o co ide, tak by som si myslel, ze ho do funkcie vita ... same chvaly na jeho schopnosti ... Neviem ci to bolo potrebne, a ci to bolo na mieste ... Znelo to skoro ako ospravedlnenie za to, ze KB nebol znovu zvoleny, kedze MP bol predseda menovacieho vyboru ...


To vieš, elita je elita a ..... ::bye::

enzo

Re: Slávnostná konferencia v Poprade (9.5.2015)

Neprečítaný príspevok od používateľa enzo »

A čo si myslíte o dopoludňajšej kázni brata z USA?
Ako skúsený laický kazateľ :D musím konštatovať, že nebola ani kristocentrická ani nepriniesla evanjelium ... Rozprávanie o úlohe cirkvi bolo biblicky slabo podložené (najprv to vyzeralo, že to bude klasická US kázeň z EGW, ale potom tam nejaké verše zamiešal ::jew:: ).
(Popoludňajšiu kázeň som nepočul, preventívne som ju strávil mimo sály ::mocking:: )

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných