Info o dianí v cirkvi

Ankety na rôzne cirkevné otázky.

Kde hľadáte informácie o aktuálnom dianí v cirkvi?

Môžete označiť až 9 možností

 
 
Zobraziť výsledky

olinka42
Moderátor
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 11 Jan 2015, 18:28
Kontaktovať používateľa:

Info o dianí v cirkvi

Neprečítaný príspevok od používateľa olinka42 »

Každého člena raz za čas zaujíma, čo sa v cirkvi odohráva. Ktoré z oficiálnych či neoficiálnych kanálov v takej situácii využívate Vy? ::read::

Guy
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 28 Jan 2016, 17:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Info o dianí v cirkvi

Neprečítaný príspevok od používateľa Guy »

niečo je na ofociálnom webe casd.cz, zahraničné atoday.org a spectrummagazine.org.
Kedysi aj web M.P., otvorený diár, trocha sú tam postrehy predsedy, no tam je diskúsia mŕtva.

Marta
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05 Dec 2015, 09:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Info o dianí v cirkvi

Neprečítaný príspevok od používateľa Marta »

Hodně necenzurovaných odpovědí na historii,učení a popis současného dění jsem našla na těchto stránkách:
Chci podotknout,že u mnoha příspěvků jsou důkazové odkazy,kde lze lehce dohledat,zda jsou výroky smýšlené,nebo to CASD skutečně učí.
http://www.cestaviry.cz
Web M.P. už dávno není otevřený pro "bolavá témata"neb sám administrátor,ale i lidi co tam šli s kůží na trh-dostali vždy pěkně za uši od lidí co na obsah webu dohlíží a ihned vše v diskuzích "napravují.Když tak mne opravte,ale nemohu se zbavit pocitu,že někteří přešli s dozorem i na tyto stránky.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Info o dianí v cirkvi

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Marta napísal:Hodně necenzurovaných odpovědí na historii,učení a popis současného dění jsem našla na těchto stránkách:
Chci podotknout,že u mnoha příspěvků jsou důkazové odkazy,kde lze lehce dohledat,zda jsou výroky smýšlené,nebo to CASD skutečně učí.
http://www.cestaviry.cz
Web M.P. už dávno není otevřený pro "bolavá témata"neb sám administrátor,ale i lidi co tam šli s kůží na trh-dostali vždy pěkně za uši od lidí co na obsah webu dohlíží a ihned vše v diskuzích "napravují.Když tak mne opravte,ale nemohu se zbavit pocitu,že někteří přešli s dozorem i na tyto stránky.
Někdy je dobré psát konkrétně, kdo, kdy a od koho dostal po "uších". Co to je vlastně dostat za uši? Ten kdo neumí diskutovat o daném temátu a nechce slyšet odpor kvůli svému tvrzení, by udělal lepší, vše napřed dobře promyslet. Tvrzení se těžko vracejí zpátky.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných