Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Ankety na rôzne cirkevné otázky.

Kto by sa podľa teba mal stať novým predsedom Slovenského združenia po konferencii 2015?

Hlasovanie ukončené 23 Mar 2015, 00:59

Badinský Karol
30
16%
Bielik Stanislav
2
1%
Kolesár František
10
5%
Kučera Jozef
4
2%
Márföldi Daniel
32
17%
Ondrušek Samuel
24
13%
Pavlík Mikuláš
15
8%
Popovič Oliver
15
8%
Riečan Marek
5
3%
Turóci Juraj
8
4%
Uhrín Milan
6
3%
Varga Ferdinand
34
18%
 
Celkom hlasov: 185

Rajon
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 12 Jan 2015, 22:33
Kontaktovať používateľa:

Re: Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Neprečítaný príspevok od používateľa Rajon »

clen 666 napísal:"asd12" Ty si... ...o ktorom by sa dalo už ale inde diskutovať.
Nádhera, presne si vystihol ako to cítim, len to neviem tak krásne dať do slov. Kiežby takto v našej cirkvi zmýšľala väčšina ľudí.
Páči sa mi, že v tvojich príspevkoch je aj vyváženosť, že správne poukazuješ na vzťahy, ako skutočný zmysel náboženstva, ale bez potreby spochybňovať niektoré body učenia. Skôr ukazuješ na ich naozajstný zmysel a podstatu. Myslím si, že toto robil i Pán Ježiš, ale farizeji v ňom videli liberála, búrača zákona a pod., hoci on v skutočnosti dával zákonu zmysel a cieľ - vzťah Boha s človekom, vzťah medzi ľuďmi navzájom. Vďaka za tvoj príspevok.

Jano

Re: Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Neprečítaný príspevok od používateľa Jano »

To som zvedavý, koho tam zvolia, vyzerá to na zaujímavú situáciu – delegáti si asi predstavujú za predsedu niekoho, koho nechce menovací výbor :D . Keď už nie K.B., tak aspoň D.M. mohli nechať prejsť. Čo myslíte, ako to dopadne :D ?

Rajon
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 12 Jan 2015, 22:33
Kontaktovať používateľa:

Re: Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Neprečítaný príspevok od používateľa Rajon »

Jano napísal:To som zvedavý, koho tam zvolia, vyzerá to na zaujímavú situáciu – delegáti si asi predstavujú za predsedu niekoho, koho nechce menovací výbor :D . Keď už nie K.B., tak aspoň D.M. mohli nechať prejsť. Čo myslíte, ako to dopadne :D ?
No veru nemám ani tušenia, ale zvedavý som. To s tými delegátmi si len tak myslíš alebo máš nejaké správy?

Jano

Re: Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Neprečítaný príspevok od používateľa Jano »

Myslím si to len ja, podľa toho ako hlasujú, ale kto vie :) . Nevie niekto viac o tom prečo K.B. a D.M. neprešli? K.B. potreboval asi 70% hlasov, tak to je dosť.

Rajon
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 12 Jan 2015, 22:33
Kontaktovať používateľa:

Re: Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Neprečítaný príspevok od používateľa Rajon »

Jano napísal:Myslím si to len ja, podľa toho ako hlasujú, ale kto vie :) . Nevie niekto viac o tom prečo K.B. a D.M. neprešli? K.B. potreboval asi 70% hlasov, tak to je dosť.
a to ešte akože stále nezvolili vedenie?

cogito
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 12 Mar 2015, 10:13
Bydlisko: Trikráthádajská
Zbor: Anonymov
Kontaktovať používateľa:

Re: Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Neprečítaný príspevok od používateľa cogito »

Rajon napísal:
Jano napísal:To som zvedavý, koho tam zvolia, vyzerá to na zaujímavú situáciu – delegáti si asi predstavujú za predsedu niekoho, koho nechce menovací výbor :D . Keď už nie K.B., tak aspoň D.M. mohli nechať prejsť. Čo myslíte, ako to dopadne :D ?
No veru nemám ani tušenia, ale zvedavý som. To s tými delegátmi si len tak myslíš alebo máš nejaké správy?
Tiež ma trápi zvedavosť. ::mocking:: Hlavne nie ľudí ako je V.F., ale verím, že je to Božia cirkev a že nech to dopadne akokoľvek, budeme mať silu prekonať akékoľvek zlo. Problém vidím vo voľbe delegátov, obávam sa, že si tam istí kazatelia natlačia svojich ľudí. Často to funguje na princípe "kto prvý vykríkne kandidáta", prinajmenšom u nás. No a budete potom ten zlovoľný a postavíte sa proti? "A ty čo máš proti bratovi/sestre?" Takže plénum nie je reprezentatívna vzorka cirkvi. Myslím si tiež, že by všetci kazatelia nemali byť automaticky členmi výboru, žiaľ, aj oni sú len ľudia a sami si na seba bič neupletú. A že by ho občas potrebovali... Odhliadnuc od toho, že sú zbory, ktoré tam poposielali bývalých kazateľov, však prečo by sme sa nemotali v bludnom kruhu. ::dash::

Jano

Re: Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Neprečítaný príspevok od používateľa Jano »

Tak nový predseda je niekto, kto ani nie je v ankete ::rofl:: . Brat Kern starší.

Rajon
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 12 Jan 2015, 22:33
Kontaktovať používateľa:

Re: Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Neprečítaný príspevok od používateľa Rajon »

Jano napísal:Tak nový predseda je niekto, kto ani nie je v ankete ::rofl:: . Brat Kern starší.
Si robíš srandu, nie? Veď má ísť tuším do dôchodku.

cogito
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 12 Mar 2015, 10:13
Bydlisko: Trikráthádajská
Zbor: Anonymov
Kontaktovať používateľa:

Re: Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Neprečítaný príspevok od používateľa cogito »

Jano napísal:Tak nový predseda je niekto, kto ani nie je v ankete ::rofl:: . Brat Kern starší.
::Cherna:: Neodchádza náhodou do dôchodku?

Jano

Re: Blíži sa konferencia, bude sa voliť nový predseda Slovenského združenia

Neprečítaný príspevok od používateľa Jano »

Odchádzal, ale určite panuje taký názor, že v službe pre Pána dôchodok neexistuje ::fie:: .

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných