Kto bude predsedom Slovenského združenia po konferencii v máji 2019?

Ankety na rôzne cirkevné otázky.

Kto by sa podľa teba mal stať novým predsedom Slovenského združenia po konferencii 2019?

Môžete označiť 1 možnosť

 
 
Zobraziť výsledky

admin
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 23:53
Kontaktovať používateľa:

Kto bude predsedom Slovenského združenia po konferencii v máji 2019?

Neprečítaný príspevok od používateľa admin »

Štyri roky ubehli ako voda, zanedlho budú delegáti konferencie SZ voliť aj nové vedenie cirkvi pre nasledujúce obdobie.
Pozývame ťa zahlasovať za kazateľa, ktorého by si ty osobne rád videl vo funkcii predsedu.
(Mená sú v abecednom poradí, zoznam je prevzatý zo stránok casd.sk, bez nevysvätených kazateľov)
Ak chceš pridať komentár, použi tlačidlo Odpovedať.

samo

Re: Kto bude predsedom Slovenského združenia po konferencii v máji 2019?

Neprečítaný príspevok od používateľa samo »

Myslím si že to bude František Kolesár. Je nekonfliktný, vyhýba sa konfrontácii, pracuje cielavedomo a vždy sa pripraví na vec ktorú má pred sebou, je naklonený novým smerom ktoré okolo cirkvi lietajú ale nemá výtlak na to aby ich presadil, môže o nich len rozprávať. Revolucionár to ale neni takže zásdne sa asi nič nezmení, chcel by som sa mýliť.


Šaňo

Re: Kto bude predsedom Slovenského združenia po konferencii v máji 2019?

Neprečítaný príspevok od používateľa Šaňo »

Márfoldi ??? Predseda ? Nerobte si zo mna srandu.

Jana

Re: Kto bude predsedom Slovenského združenia po konferencii v máji 2019?

Neprečítaný príspevok od používateľa Jana »

Sice Marfoldy tu ma najviac hlasov, ale len preto lebo si ich posiela sam a pravdepodobne jeho rodina mu ich posiela...

Laco.

Re: Kto bude predsedom Slovenského združenia po konferencii v máji 2019?

Neprečítaný príspevok od používateľa Laco. »

Za mňa Kolesár. Ak to bude Márfoldi tak sa CASD na Slovensku prepadne do White depresie a úbytok členov bude dalej pokračovať. Kolesár preto lebo je triezvy a racionálny, žiadny snílek.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Kto bude predsedom Slovenského združenia po konferencii v máji 2019?

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Racionální jedinci se snaží maximalizovat svůj užitek.

Laco.

Re: Kto bude predsedom Slovenského združenia po konferencii v máji 2019?

Neprečítaný príspevok od používateľa Laco. »

ambassador napísal: 03 Mar 2019, 20:27 Racionální jedinci se snaží maximalizovat svůj užitek.
Ale racionálne správanie je rôzne. Inak k nemu pristupujú obchodníci a merajú úžitok z raconálneho spotrebitela. Alebo záchranári, ako sa správa racionálny človek pri dopravnej nehode. Niekto prekladá racionálne správanie ako predvídatelné. Skôr som myslel racionálny ako opak emocionálneho. :D

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Kto bude predsedom Slovenského združenia po konferencii v máji 2019?

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Jedinec s nízkou hladinou emocí se projevuje tvrdě, Například v jednání se zakladatelem putovních
výstav Bible, převzít propracované dílo rychlým vytlačením zakladatele. Tento typ potřebuje vedle sebe
člověka, který tu tvrdost mírní.

log
Príspevky: 1712
Dátum registrácie: 06 Nov 2017, 06:51
Kontaktovať používateľa:

Re: Kto bude predsedom Slovenského združenia po konferencii v máji 2019?

Neprečítaný príspevok od používateľa log »

Najprv som sa cudoval, ze v zozname kandidatov chybaju take mena ako Mikim, Ambassador a Milan. Ale potom mi doslo, ze to je tym, ze oni su z ceskej ci moravskej konferencie.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných