Ferdinand Varga

Vyjadrite svoj názor na tých kazateľov, o ktorých niečo viete, a oznámkujte ich ako v škole.

Oznámkujte kazateľa: Ferdinand Varga

Môžete označiť 1 možnosť

 
 
Zobraziť výsledky

Lewe

Re: Ferdinand Varga

Neprečítaný príspevok od používateľa Lewe »

Extrémisti typu FV nemajú v kazateľskom zbore čo hľadať.

Mr. Yoda

Re: Ferdinand Varga

Neprečítaný príspevok od používateľa Mr. Yoda »

Čo som počul, tak sťažností je mnoho. Riešenie? Preloženie do Michaloviec a ako bonus evanjelizácia. Pripomína mi to nešťastné riešenia v katolíckej cirkvi a film Spotlight (len s inou ústrednou témou). Keď je problém, farára proste preložíme inde. Ako horúci zemiak...

Himanka

Re: Ferdinand Varga

Neprečítaný príspevok od používateľa Himanka »

Mr. Yoda napísal: 26 Apr 2016, 12:00 Čo som počul, tak sťažností je mnoho. Riešenie? Preloženie do Michaloviec a ako bonus evanjelizácia. Pripomína mi to nešťastné riešenia v katolíckej cirkvi a film Spotlight (len s inou ústrednou témou). Keď je problém, farára proste preložíme inde. Ako horúci zemiak...
Ferdinand Varga už nie je kazateľ.

Himanka

Re: Ferdinand Varga

Neprečítaný príspevok od používateľa Himanka »

Lewe napísal: 21 Apr 2016, 16:02 Extrémisti typu FV nemajú v kazateľskom zbore čo hľadať.
Ferdinand Varga už nie je kazateľ.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Ferdinand Varga

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Himanka napísal: 10 Nov 2017, 22:55
Lewe napísal: 21 Apr 2016, 16:02 Extrémisti typu FV nemajú v kazateľskom zbore čo hľadať.
Ferdinand Varga už nie je kazateľ.
To nikoho ale nezajímá, že Fr. Varga už není kazatel, protože on zůstane v naších srdcích nejlepším slovenským kazatelem navždy, tak jako káže on neumí kázat nikdo jiný na Slovensku, což je holý fakt. Kázat může klidně dál, když ho někdo pozve, jen za to asi jako důchodce už nebude placený. Ale peníze nejsou všechno, důležitá je pravda kterou káže, takže u nás v ČR je určitě velmi vítaný v mnoha sborech.

John 3:16
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 28 Dec 2015, 18:54
Kontaktovať používateľa:

Re: Ferdinand Varga

Neprečítaný príspevok od používateľa John 3:16 »

Pravda zmiešaná s konšpiráciami.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Ferdinand Varga

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

John 3:16 napísal: 11 Nov 2017, 12:08 Pravda zmiešaná s konšpiráciami.
Napiš důkaz nebo dej odkaz kde říká něco co není pravda.

Neregistrovaný

Re: Ferdinand Varga

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Himanka napísal: 10 Nov 2017, 22:55
Lewe napísal: 21 Apr 2016, 16:02 Extrémisti typu FV nemajú v kazateľskom zbore čo hľadať.
Ferdinand Varga už nie je kazateľ.
Od 4.11. do 11.11. bude prebiehať modlitebný týždeň. Zhromaždenie bude každý deň v modlitebni v Michalovciach o 17,30 hod. Pobožnosti vedie brat F. Varga.
Jednotlivé témy: v sobotu: Sola scriptúra_ Písmo
V nedeľu: Sola labilis _ 3 anj.pos. /ponuka/
V pondelok: Sola Salvator_ Kristus medzi nami
V utorok: Sola spiritus_ znovuzrodenie
V stredu: Sola limbus_ Zákon
Vo štvrtok: Sola fidei_ viera
V piatok: Sola censura _ preosievanie
V sobotu: Sola confessio_ zapečatenie
Srdečne každého pozývame!

host

Re: Ferdinand Varga

Neprečítaný príspevok od používateľa host »

V Michalovciach prebiehal modlitebny tyzden pod vedenim Vargu z dovodu,ze veduci zboru v Mi odignoroval snahu noveho kazatela o kontakt o vytvorenie programu pre zbor na mesiac november. Veduci zboru zrejme stale nepochopil,ze niet kvoli comu strajkovat a tahat zbor do este vacsich problemov,nez v akych sa kvoli nedisciplinovanemu byvalemu kazatelovi nachadza teraz.

Neregistrovaný

Re: Ferdinand Varga

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

host napísal: 13 Nov 2017, 14:15 V Michalovciach prebiehal modlitebny tyzden pod vedenim Vargu z dovodu,ze veduci zboru v Mi odignoroval snahu noveho kazatela o kontakt o vytvorenie programu pre zbor na mesiac november. Veduci zboru zrejme stale nepochopil,ze niet kvoli comu strajkovat a tahat zbor do este vacsich problemov,nez v akych sa kvoli nedisciplinovanemu byvalemu kazatelovi nachadza teraz.
Většina členů nebere v úvahu rodinné vazby, mezi sborové vazby atp. Sbor Michalovce a sbor Blatné Remety jsou určitými vazbami provázané. Každý člověk si nese určité předpoklady, které se nějak v dané situaci projeví a odhalí kořeny následných jevů - samozřejmě i v církvi. Stačí si trošku projít webové stránky, kontakty, články a přemýšlet.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní