Filip Soós

Vyjadrite svoj názor na tých kazateľov, o ktorých niečo viete, a oznámkujte ich ako v škole.

Oznámkujte kazateľa: Filip Soós

Môžete označiť 1 možnosť

 
 
Zobraziť výsledky

Řadový člen

Re: Filip Soós

Neprečítaný príspevok od používateľa Řadový člen »

clen2 napísal: A to, ze sa kazatel pyta, este neznamena, ze mu clenovia povedia do oci, co si naozaj myslia No a spatna vazba od priatelov je sice pekna, ale asi dost neobjektivna vec. A co nazory tych, co ho nemaju radi alebo sa proste nenachadzaju v okruhu jeho najblizsich?
Potom je třeba se zamyslet, jaké prostředí v takovém sboru panuje, když se bojí říct si všechno, jen ne kritiku.
Thomas napísal:Hodnotenia v zamestnaniach a najmä v Anglicku (ako Filip spomína), sú verejne dostupné pre všetkých zamestnancov napríklad na nástenkách – vidia ich nadriadených aj podriadených a majú účel motivovať.
Psal jsem veřejně na internetu. Proti zpětné vazbě nic nemám.

clen2

Re: Filip Soós

Neprečítaný príspevok od používateľa clen2 »

Řadový člen napísal:
clen2 napísal: A to, ze sa kazatel pyta, este neznamena, ze mu clenovia povedia do oci, co si naozaj myslia. No a spatna vazba od priatelov je sice pekna, ale asi dost neobjektivna vec. A co nazory tych, co ho nemaju radi alebo sa proste nenachadzaju v okruhu jeho najblizsich?
Potom je třeba se zamyslet, jaké prostředí v takovém sboru panuje, když se bojí říct si všechno, jen ne kritiku.
Neviem, ci ma spravne chapes, chcel som tym povedat, ze sa boja povedat prave kritiku, a nie vsetko ostatne okrem kritiky...

Lola

Re: Filip Soós

Neprečítaný príspevok od používateľa Lola »

ngma napísal:...tým medom som myslel o.i. aj systém hodnotenia, že je dobré si to zakúsiť v zahraničí.
Myslím si že je správne si to žiadať od zamestnávateľa, ale taktiež je vhodné to praktizovať na miestnych zboroch.
Inak budeme len tí, čo chcú niečo od iných ale sami to nevieme naplniť vo svojej služobnosti.
Prajem veľa Božej múdrosti ::rolleyes::
Prečo sa domáhaš hodnotenia? Vôbec si neuvedomuješ, že táto stránka bola založená na postupné rozloženie cirkvi? Alebo si to až príliš uvedomuješ, keď patríš do tej rodiny, ktorá toto prevádzkuje! Vieš, Walter J.Veith v jednej prednáške hovoril o tom, že Jezuiti sa infiltrujú do každej protestantskej cirkvi, podľa možností na čo najvyššie miestá a odtiaľ majú za úkol tú cirkev rozložiť, zničiť. Po tajne, aby si to nikto nevšimol, kto je páchateľ. Musia byť zdanlivo veľmi horliví. Aj tu na týchto stránkach som už čítala názor od jedného neadventistu, ktorý písal, že je šťastný, že nie je členom takej cirkvi, kde je toľko špiny, ako u adventistov. A o to vlastne ide. Aj táto stránka bola založená týmto účelom. Aj prevádzkovateľ tejto stránky robí utajene, lebo vie, že odhalenie by malo následky aj pre neho, a aj pre jeho rodinu. Preto nikde nenájdeme na neho kontakt, ani nikde neuvádza svoje meno. Typický satanský spôsob! A tú špinu vlastne tu píše on a jeho rodina.

Guy
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 28 Jan 2016, 17:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Filip Soós

Neprečítaný príspevok od používateľa Guy »

Vôbec si neuvedomuješ, že táto stránka bola založená na postupné rozloženie cirkvi?
Lola, najskor som chcel napísať niečo o hlúposti, no, spomenul som si na seba, ako som kedysi rozmýšlal.
Pretože v cirkvi nie je priestor na diskúsiu, sú potrebné tieto stránky. Kamarát zo sboru štúdiom Písma poznal, že v niektorých bodoch sa cirkva mýli. Konzultoval niečo aj s uprímným pastorom, ktorý mu dal za pravdu. Prestal byť členom, no sbor navštevuje a udržuje pekné vzťahy.
Kedysi som napísal učitelovi seminára otázky ohledne role E.Whiteovej, neodpísal. Kazatela som požiadal o diskúsiu nad jedním bodom učenia, odmietol, že to má vyriešené.A čo s tým teda mám urobiť? Som v cirkvi, ale viem, že sa naša cirkva mýli, nechcem ju rozložiť, zostal som, mám tu priatelov, sú tu dobrí kresťania, ktorí žijú život s Ježišom. Ale už na učenie cirkvi, na prednášky Veitha či spisy Ellen nespolieham, iba na Písmo, iba na Boha, na vzťah s ním.Keby som zmenil cirkvu, moc by som si nepomohol, všade sú ludia horúci, studený, extrémisti aj lahostajný, všade se cirkvi viac či menej odkláňajú od Písma. Jezuiti s tým nič nemajú, iba naša neláska, naša neuprímnosť, naša netolerancia, naša nevera zposobujú, že sú vzťahy také, aké sú a to cirkvev rozkladá.
Naposledy upravil/-a Guy v 15 Mar 2016, 19:54, upravené celkom 3 krát.

Michal

Re: Filip Soós

Neprečítaný príspevok od používateľa Michal »

Lola napísal:Walter J.Veith v jednej prednáške hovoril o tom, že Jezuiti sa infiltrujú do každej protestantskej cirkvi, podľa možností na čo najvyššie miestá a odtiaľ majú za úkol tú cirkev rozložiť, zničiť. Po tajne, aby si to nikto nevšimol, kto je páchateľ. Musia byť zdanlivo veľmi horliví.
Treba si uvedomiť, že ak sú Jezuiti infiltrovaný medzi adventistov, tak nebudú svoje dielo realizovať cez jednotlivcov a cez nejaké málo významné diskusné fórum. Ak už sú Jezuiti infiltrovaný medzi adventistov, už sú na najvyšších miestach a ak ich niekto chce hľadať a identifikovať medzi adventistami, je potrebné sa pozerať smerom k amerike. Treba sa potom ale aj pozrieť na pôvod, lebo najväčší podvod Satan koná masovo, veď Jezuiti kontrolujú Slobodomurárov.
Zrušenie diskusie na Pavlíkovom blogu a Tvoje príspevky ale nesvedčia o tom, že by CASD bola otvorená diskusii o vierouke a problémoch, ale že aj túto diskusiu považuje vedenie ASD za hrozbu voči ich ideológii. Čo by sa stalo, keby aj niekto rozložil CASD? Prišli by veriaci o milosť a spasenie, neprišiel by pre to člen do Neba, alebo by prišiel multilevel marketing o svoj priíjem? Myslíš si, že by veriaci prestali veriť v Boha a milosť Pána Ježiša? Žiadna cirkev s veľkým "C" nie je Kristova Ekklesia.

Hosť

Re: Filip Soós

Neprečítaný príspevok od používateľa Hosť »

Som počul, že Filipovi cirkev ponúkla ordinovanie za vysväteného kazateľa, a on odmietol. Tak to ho uznávam ::good::
Konečne niekto, komu nejde len o kariéru a postup.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní