Bohumil Kern

Vyjadrite svoj názor na tých kazateľov, o ktorých niečo viete, a oznámkujte ich ako v škole.

Oznámkujte kazateľa: Bohumil Kern

Môžete označiť 1 možnosť

 
 
Zobraziť výsledky

admin
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 23:53
Kontaktovať používateľa:

Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa admin »

Priemerný člen cirkvi už na svojom zbore zažil viac kazateľov, prípadne má určitý prehľad aj o kazateľoch z okolia. Vyjadrite svoj názor na tých, o ktorých niečo viete a oznámkujte ich ako v škole: 1-výborný, ... 5 nedostatočný.
Skúste byť vo svojom hodnotení objektívni, zohľadnite všetky aspekty práce kazateľa. Nehodnoťte tých, ktorých nepoznáte.
V tejto ankete je možné si pozrieť výsledky hlasovania aj v prípade, že ste nehlasovali.

Hosť

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Hosť »

Pamätám si, ako br. Kern opakovane odporúčal denne prejsť 10 000 krokov denne. Vedel som, že to asi nie je inšpirovaná rada E.G.W., ale predpokladal som, že ide o overenú informáciu zo spoľahlivého zdroja, napr. odporúčanie WHO alebo tak. No nedávno som narazil na informáciu, že ide len o vymyslené číslo, reklamný ťah japonského výrobcu krokomerov:
https://www.cas.sk/clanok/651278/padol- ... o-je-inak/
Odporúčania lekárov sú nižšie, len okolo 3-4 000 krokov denne.
Je mi jasné, že vyšším počtom krokov sa nemusí nič pokaziť, ale hlavne som prekvapený, že br. Kern na seminároch šíri takéto pochybné informácie. Očividne sám nevie, odkiaľ to číslo vlastne pochádza. Ktovie, koľko ďalších hlúpostí ešte takto šíri na tých svojich seminároch, a zdraviachtiví adventisti to berú ako posolstvo zhora ... :(
Nejako prestávam veriť celej tej zdravotnej reforme ...

Rastislav

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Rastislav »

Čo keby sme sa prestali zaoberať taraninami br. Kerna a vugumovali adventizmus zo svojho života. Ja sa o to pokušam roky, je to velmi zložite, vždy ked stretnem v práci (raz za týždeň)bývalého brata zo zboru vždy mi tá telenovela nabehla Ale lepší sa to. Je to ako ked v záhrade robíš systémovú chybu, potom ju musíš tolko rokov naprávať.

John 3:16
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 28 Dec 2015, 18:54
Kontaktovať používateľa:

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa John 3:16 »

Dúfam že ešte nezkúmaš zloženie mäsových výrobkov pokiaľ teda nie si vegetarián.

Rastislav

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Rastislav »

Ale áno kontrolujem, to je asi jediná dobrá vec ktorú som v CASD pochytil. Samozrejme že už nekontrolujem prípadný podiel bravčoviny ale kontrolujem podiel sóje. Tá ma vytáča až k nebesám keď ju vidím v zložení výrobkov.

Neregistrovaný

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Ako to je s br.Kernom? Predsedom sdruženia sa nestal, ale nefiguruje ani medzi kazateľmi sdruženia. Kam sa ztratil? Je na dochodku?

host-

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa host- »

Prosím vás, je manželka br. Kerna kazatelka?

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

host- napísal: 07 Okt 2020, 07:20 Prosím vás, je manželka br. Kerna kazatelka?
myslím si, že není...

Každopádně prý v zemřel na Covid jeden z kazatelů z Prahy a církev to zatím tají...nevíte někdo kdo?

Laco.

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Laco. »

Zomrel na covid alebo s covodom. To je veľký rozdiel. Ak bol starý je to normálna vec.

Neregistrovaný

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

mikim napísal: 07 Okt 2020, 11:39
myslím si, že není...

Každopádně prý v zemřel na Covid jeden z kazatelů z Prahy a církev to zatím tají...nevíte někdo kdo?
Každopádně prý u mikimů rozdávají doma oplatky i Adventy, když správně odcituješ vydané knihy EGW a články Kurta Müllera ve správném pořadí, ale Mikim to zatím tají. Nevíte někdo proč to tají?

:D :D :D :D ::dash:: ::dash:: ::dash:: ::dash::

(drbu vrbu drbu vrbu klepu pepu klepu pepu)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných