Bohumil Kern

Vyjadrite svoj názor na tých kazateľov, o ktorých niečo viete, a oznámkujte ich ako v škole.

Oznámkujte kazateľa: Bohumil Kern

Môžete označiť 1 možnosť

 
 
Zobraziť výsledky

host-

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa host- »

Na sestru Kernovou jsem se ptal proto, že figuruje mezi kazateli, kteří psali myšlenky k textům Bible v ranním zamyšlení, které čteme tento rok.

Lojza

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Lojza »

Neregistrovaný napísal: 07 Okt 2020, 17:29
mikim napísal: 07 Okt 2020, 11:39
myslím si, že není...

Každopádně prý v zemřel na Covid jeden z kazatelů z Prahy a církev to zatím tají...nevíte někdo kdo?
Každopádně prý u mikimů rozdávají doma oplatky i Adventy, když správně odcituješ vydané knihy EGW a články Kurta Müllera ve správném pořadí, ale Mikim to zatím tají. Nevíte někdo proč to tají?

:D :D :D :D ::dash:: ::dash:: ::dash:: ::dash::

(drbu vrbu drbu vrbu klepu pepu klepu pepu)
Tvůj názor je tak neotřesný a správný, že se ani nepodepíšeš.

Neregistrovaný

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Lojza napísal: 07 Okt 2020, 19:39
Neregistrovaný napísal: 07 Okt 2020, 17:29
mikim napísal: 07 Okt 2020, 11:39
myslím si, že není...

Každopádně prý v zemřel na Covid jeden z kazatelů z Prahy a církev to zatím tají...nevíte někdo kdo?
Každopádně prý u mikimů rozdávají doma oplatky i Adventy, když správně odcituješ vydané knihy EGW a články Kurta Müllera ve správném pořadí, ale Mikim to zatím tají. Nevíte někdo proč to tají?

:D :D :D :D ::dash:: ::dash:: ::dash:: ::dash::

(drbu vrbu drbu vrbu klepu pepu klepu pepu)
Tvůj názor je tak neotřesný a správný, že se ani nepodepíšeš.
Máš pravdu, není to hezké ani slušné.
Snažila jsem se nastavit autorovi příspěvku zrcadlo, aby ho to trklo.
Svůj ,,prý" text jsem si vymyslela. Ale chtěla jsem poukázat na to, že i jeho příspěvek zní jako pomluva nebo drb ,,prý".
Takto by se informace podle mne neměly šířit.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Neregistrovaný napísal: 07 Okt 2020, 17:29
mikim napísal: 07 Okt 2020, 11:39
myslím si, že není...

Každopádně prý v zemřel na Covid jeden z kazatelů z Prahy a církev to zatím tají...nevíte někdo kdo?
Každopádně prý u mikimů rozdávají doma oplatky i Adventy, když správně odcituješ vydané knihy EGW a články Kurta Müllera ve správném pořadí, ale Mikim to zatím tají. Nevíte někdo proč to tají?

:D :D :D :D ::dash:: ::dash:: ::dash:: ::dash::

(drbu vrbu drbu vrbu klepu pepu klepu pepu)
Neregistrovaná ty jsi fakt vtipná jak cyp :)

Neregistrovaný

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Ako to je s br.Kernom? Predsedom sdruženia sa nestal, ale nefiguruje ani medzi kazateľmi sdruženia. Kam sa ztratil? Je na dochodku?

Neregistrovaný

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Ako to je s br.Kernom? Predsedom sdruženia sa nestal, ale nefiguruje ani medzi kazateľmi sdruženia. Kam sa ztratil? Je na dochodku?
Je predsedom oddelenia zdravia na únii
https://www.casd.sk/sobota-zdravia/

Neregistrovaný

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

To je zase len cirkevný marketing. Akože sú adventisti zdravší.

Lolek

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Lolek »

Hosť napísal: 12 Aug 2019, 21:58 Pamätám si, ako br. Kern opakovane odporúčal denne prejsť 10 000 krokov denne. Vedel som, že to asi nie je inšpirovaná rada E.G.W., ale predpokladal som, že ide o overenú informáciu zo spoľahlivého zdroja, napr. odporúčanie WHO alebo tak. No nedávno som narazil na informáciu, že ide len o vymyslené číslo, reklamný ťah japonského výrobcu krokomerov:
https://www.cas.sk/clanok/651278/padol- ... o-je-inak/
Odporúčania lekárov sú nižšie, len okolo 3-4 000 krokov denne.
Je mi jasné, že vyšším počtom krokov sa nemusí nič pokaziť, ale hlavne som prekvapený, že br. Kern na seminároch šíri takéto pochybné informácie. Očividne sám nevie, odkiaľ to číslo vlastne pochádza. Ktovie, koľko ďalších hlúpostí ešte takto šíri na tých svojich seminároch, a zdraviachtiví adventisti to berú ako posolstvo zhora ... :(
Nejako prestávam veriť celej tej zdravotnej reforme ...

Lolek

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Lolek »

Lolek napísal: 05 Sep 2021, 01:22
Hosť napísal: 12 Aug 2019, 21:58 Pamätám si, ako br. Kern opakovane odporúčal denne prejsť 10 000 krokov denne. Vedel som, že to asi nie je inšpirovaná rada E.G.W., ale predpokladal som, že ide o overenú informáciu zo spoľahlivého zdroja, napr. odporúčanie WHO alebo tak. No nedávno som narazil na informáciu, že ide len o vymyslené číslo, reklamný ťah japonského výrobcu krokomerov:
https://www.cas.sk/clanok/651278/padol- ... o-je-inak/
Odporúčania lekárov sú nižšie, len okolo 3-4 000 krokov denne.
Je mi jasné, že vyšším počtom krokov sa nemusí nič pokaziť, ale hlavne som prekvapený, že br. Kern na seminároch šíri takéto pochybné informácie. Očividne sám nevie, odkiaľ to číslo vlastne pochádza. Ktovie, koľko ďalších hlúpostí ešte takto šíri na tých svojich seminároch, a zdraviachtiví adventisti to berú ako posolstvo zhora ... :(
Nejako prestávam veriť celej tej zdravotnej reforme ...

Ja som prestal po určitých skusenostiach veriť , všetkým tým, čo sa tvária tak velmi sväto, sklamal som sa vo veľa ludoch.

Neregistrovaný

Re: Bohumil Kern

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Nejako prestávam veriť celej tej zdravotnej reforme ...
Ja som prestal po určitých skusenostiach veriť , všetkým tým, čo sa tvária tak velmi sväto, sklamal som sa vo veľa ludoch.
Tak to je skvělé, že jsi přestal věřit v lidi, konečně se snad naučíš věřit v Hospodina. Takovou fází musí nutně projít každý.
Jinak myslím, že jsi "vylil vaničku i s dítětem", zdravotní reforma jsou velmi dobré rady, kvalitně jíst, cvičit, odpočívat, pít...to vše najdeš v současných knihách nebo populárních časopisech. To není ani tak o adventismu nebo EGW (zřejmě to převzala od jednoho lékaře), ale o osobní volbě. Ovšem nedal bych to jako podmínku členství nebo křtu. Velkou roli zřejmě hraje genetika, o které průkopníci neměli potuchy.
Na Slovensku máte Bukovského, který "zdravotní reformu" , tedy hlavně vegetariánství, nejen propaguje, ale taky sportuje, tím je dobrý příklad.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní