Priebežné výsledky

Vyjadrite svoj názor na tých kazateľov, o ktorých niečo viete, a oznámkujte ich ako v škole.
Dušan Seberíni
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 18 Apr 2016, 22:35
Kontaktovať používateľa:

Re: Priebežné výsledky

Neprečítaný príspevok od používateľa Dušan Seberíni »

ambassador napísal:Netvrdím, že se nemůžeme vyjadřovat na adresu kazatelů. Možná jsem měl napsat, jestli na ně nemáme příliš vysoké požadavky a na sebe nic moc.
Já jsem ten dotazník vyplňoval. Vždy je to záležitost sdružení. Možná se přehlíží skutečnost, že SZ je odlišné, je to dáno Slovenským státem, který je náboženský fundamentalisticky orientovaný. To má vliv i na casd.
Ale aký je rozdiel?
Nariadenie k hodnoteniu kazateľov pochádza predsa z Únie. Takže radoví veriaci by mali poznať kritériá a rozdiel medzi nimi. Či nie?

Skús si predstaviť, že "ambassador" je hodnotený veľmi zle len preto, že je to podľa českých kritérií. Keby prišiel na Slovensko, podľa slovenských kritérií by bol jednička s hviezdičkou...
(Prepáčte, to je len príklad!)

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Priebežné výsledky

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Dušan Seberíni napísal:
ambassador napísal:Netvrdím, že se nemůžeme vyjadřovat na adresu kazatelů. Možná jsem měl napsat, jestli na ně nemáme příliš vysoké požadavky a na sebe nic moc.
Já jsem ten dotazník vyplňoval. Vždy je to záležitost sdružení. Možná se přehlíží skutečnost, že SZ je odlišné, je to dáno Slovenským státem, který je náboženský fundamentalisticky orientovaný. To má vliv i na casd.
Ale aký je rozdiel?
Nariadenie k hodnoteniu kazateľov pochádza predsa z Únie. Takže radoví veriaci by mali poznať kritériá a rozdiel medzi nimi. Či nie?

Skús si predstaviť, že "ambassador" je hodnotený veľmi zle len preto, že je to podľa českých kritérií. Keby prišiel na Slovensko, podľa slovenských kritérií by bol jednička s hviezdičkou...
(Prepáčte, to je len príklad!)
OK. Z unie jdou informace a možnosti, ale ne totalitní příkazy. Jinak ten dotazník je pomůckou pro kazatele, jemu má posloužit k osobnímu růstu. Není to "pranýř"!

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní