Jen dráhá vlastní zkušenost možná přesvědčí ....

Založte diskusiu o kázni, ktorú ste si vypočuli. (Bolo by dobre, ak by názov obsahoval meno kazateľa a názov kázne, príp. dátum a miesto, kde bola prednesená. Dôležité je, aby bol v príspevku uvedený aj odkaz, kde sa dá kázeň vypočuť - archív na zborových stránkach, youtube, vimeo, ...)

Tomáš Plechatýý

Re: Jen dráhá vlastní zkušenost možná přesvědčí ....

Neprečítaný príspevok od používateľa Tomáš Plechatýý »

Ambassadore, myslím si, že vzhledem k tomu, že zde na fóru bylo celé vlákno o covidu smazáno tento příspěvek není fér.

Okolo tohoto celospolečenského tématu proběhlo mnoho pravd, mýtů polopravd i dezinformací a to jak z oficiálních tak z alternativních médií.

Je to třaskavé a hodně lidí se to dotýká pokud znají někoho kdo na covid buď zahynul nebo měl kvůli němu težký problém se zdravím nebo ekonomický, nebo naopak byl stižen až zlikvidován (ekonomicky nebo i zdravotně) na hloupá a neadekvátní opatření.

Když už se smazalo celé vlákno a minimálně jedna strana tu nesmí mít své příspěvky a pohled na dané téma, tak tu odkazovat ten druhý pohled je pro mne neetické.
Kdyby tu chtěl někdo reagovat jako je to v normálně ve vláknech, tak ho smažou za jeho jiný pohled nebo jiné odkazy.

Diskusi vždy škodí, když se některé názory nepřipouští a mažou.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Jen dráhá vlastní zkušenost možná přesvědčí ....

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Tomáš Plechatýý napísal: 05 Júl 2021, 19:00
Ambassadore, myslím si, že vzhledem k tomu, že zde na fóru bylo celé vlákno o covidu smazáno tento příspěvek není fér.

Okolo tohoto celospolečenského tématu proběhlo mnoho pravd, mýtů polopravd i dezinformací a to jak z oficiálních tak z alternativních médií.

Je to třaskavé a hodně lidí se to dotýká pokud znají někoho kdo na covid buď zahynul nebo měl kvůli němu težký problém se zdravím nebo ekonomický, nebo naopak byl stižen až zlikvidován (ekonomicky nebo i zdravotně) na hloupá a neadekvátní opatření.

Když už se smazalo celé vlákno a minimálně jedna strana tu nesmí mít své příspěvky a pohled na dané téma, tak tu odkazovat ten druhý pohled je pro mne neetické.
Kdyby tu chtěl někdo reagovat jako je to v normálně ve vláknech, tak ho smažou za jeho jiný pohled nebo jiné odkazy.

Diskusi vždy škodí, když se některé názory nepřipouští a mažou.
Ambassadorův komentář zde byl umístěn 11. 5. 2021, tedy je necelé 2 měsíce starý.
Neetický komentář by to byl, pokud by ho zde uživatel umístil až poté, kdy nás adminové požádali, ať se o Covidu nebavíme.
Adminové nás o to požádali dne 20. 6. 2021. Zde:
viewtopic.php?f=9&t=1310

Druhá strana (nesouznící s mainstreamem) se zde vyjadřovat mohla (mimo vymazané vlákno) a všechny příspěvky nebyly vymazány, např. zde:
viewtopic.php?p=16259#p16259

Byly zde vymazány i komentáře, které se např. k očkování vyjádřily kladně, viz Milan a někteří další.
Já sama zde mám vlákno Tři koronavirové postřehy s 8524 shlédnutími.
Bylo založeno dne 29. 3. 2020.
Pokud by bylo dodatečně vymazáno, nebude mi to vadit.

Rozepsala bych se víc, ale nechci se zde nějak o Covidu bavit.
Je to na adminovi, zda to také dodatečně vymaže - včetně kritického příspěvku k mainstreamu.
Já mu dávám zelenou (i když pochopitelně já o tom nerozhoduji), ale naše komentáře nepovažuji za neetické.
A pokud by pod nimi probíhala současná diskuse (jakože nyní neprobíhá až na dnešní komentáře - v minulosti pár komentářů), je to věc admina, zda to bude vymazávat.
A pokud se pro to rozhodne, proč ne. OK.

Všimla jsem si, že adminové spíš reagují na osobní komunikaci než na zdejší výzvy k mazání něčeho. Adminové komunikují dobře, takže je možné upozornit je na něco, co se Ti zde případně nelíbí - nejlépe soukromou formou.

P.S. Jinak by se dalo říci, že Ty a já nyní porušujeme adminovo přání nebavit se o Covidu.

Tomáš Plechatýý

Re: Jen dráhá vlastní zkušenost možná přesvědčí ....

Neprečítaný príspevok od používateľa Tomáš Plechatýý »

Moje chyba, podíval jsem se na nejnovější příspěvky a protože poslední byl spam tak jsem se podíval nad něj a tam ambassadorův příspěvek a vyložil jsem si to tak, že to psal také dnes.

Když vidím, že to je psáno se starším datem, můj komentář k tomu najednou nedává smysl.

Další horká hlava a zbrklá reakce :-( omlouvám se.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní