Některé z cest jak začít měnit svůj sbor zevnitř

Táto sekcia je určená pre vaše vlastné práce. Možno občas dáte na papier zaujímavú úvahu založenú na vašom vlastnom štúdiu Biblie a radi by ste sa nimi podelili ... Tu je ten priestor.
log
Príspevky: 1712
Dátum registrácie: 06 Nov 2017, 06:51
Kontaktovať používateľa:

Re: Některé z cest jak začít měnit svůj sbor zevnitř

Neprečítaný príspevok od používateľa log »

Rastislav napísal: 01 Dec 2019, 07:40 Pozývam ich k sebe do skleníka, aj teraz ked sa ochladilo zakúrim a vedieme krásne rozhovory. Ked sa chcú na záver pomodliť tak im slušne vysvetlím že ja som hostitel a ked sa chcú modliť nech idú domov a nájdu si svoj kútik. Postupne ma začínajú chápať a zdá sa že po čase mojej intenzívnej "evanielizácie" sa mojim bývalým bratom a sestrám už nezdám blázon
Teda Ty mas odvahu, To by som nezvladol. Dobre. Aj ked ani s Tvojim ezoterizmom sa nestotoznujem. Kto mi ukaze nejaky efekt duchovneho sveta - realne posobenie duchov nicim nevysvetlitelne - dostane odo mna 100 euro.

Rastislav

Re: Některé z cest jak začít měnit svůj sbor zevnitř

Neprečítaný príspevok od používateľa Rastislav »

log napísal: 01 Dec 2019, 15:50Kto mi ukaze nejaky efekt duchovneho sveta - realne posobenie duchov nicim nevysvetlitelne - dostane odo mna 100 euro.
Ten Ditmar je dobrá ukážka či? či chceš pôsobenie na vlastné oči, kožu,?

log
Príspevky: 1712
Dátum registrácie: 06 Nov 2017, 06:51
Kontaktovať používateľa:

Re: Některé z cest jak začít měnit svůj sbor zevnitř

Neprečítaný príspevok od používateľa log »

Rastislav napísal: 01 Dec 2019, 21:54
log napísal: 01 Dec 2019, 15:50Kto mi ukaze nejaky efekt duchovneho sveta - realne posobenie duchov nicim nevysvetlitelne - dostane odo mna 100 euro.
Ten Ditmar je dobrá ukážka či? či chceš pôsobenie na vlastné oči, kožu,?
Na vlastne oci

Rastislav

Re: Některé z cest jak začít měnit svůj sbor zevnitř

Neprečítaný príspevok od používateľa Rastislav »

Ak môžem za seba povedať tak tomu Ditmarovi verím. Nemám dôvod neveriť mu. Ale ako chceš ako píšeš vidieť na vlastné oči reálne pôsobenie duchov tak si to neviem predstaviť čo by to malo byť. Zázrak v priamom prenose??? Odseknutá ruka ktorá dorastie???

log
Príspevky: 1712
Dátum registrácie: 06 Nov 2017, 06:51
Kontaktovať používateľa:

Re: Některé z cest jak začít měnit svůj sbor zevnitř

Neprečítaný príspevok od používateľa log »

Rastislav napísal: 02 Dec 2019, 20:17 Ale ako chceš ako píšeš vidieť na vlastné oči reálne pôsobenie duchov tak si to neviem predstaviť čo by to malo byť. Zázrak v priamom prenose??? Odseknutá ruka ktorá dorastie???
No ja neviem, ako sa dokaze duchovny svet prejavovat? Netusim. Co dokaze?

Rastislav

Re: Některé z cest jak začít měnit svůj sbor zevnitř

Neprečítaný príspevok od používateľa Rastislav »

Aj placebo je duchovný svet. Niekomu funguje a niekomu nie. Presne ako viera.

Viktorrealita
Príspevky: 1251
Dátum registrácie: 30 Sep 2018, 10:46
Kontaktovať používateľa:

Re: Některé z cest jak začít měnit svůj sbor zevnitř

Neprečítaný príspevok od používateľa Viktorrealita »

Ach jaj

Žid 11:3 Vierou rozumieme, že sú veky ustrojené slovom Božím, áno i tomu, že nie z viditeľných vecí povstalo to, čo sa vidí

Niektorí hovoria, že vidia, ale sú slepými a hluchými k Božím pravdám.

Chodia po zemi a vidia celú tu prírodu, ako je to všetko ustrojené, dýchaju vzduch a užívajú si všetkého toho, čo stvoril Boh. No bijú sa do pŕs, že niet Boha a to toho Boha, ktorý to všetko stvoril.

To sú tí mŕtvi, o ktorých hovorí Ježiš, ktorí chodia po zemi, no nevnímajú svetlo Božieho Slova.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných