3. Adventizmus - jarmo otroctva

V tejto sekcii budeme postupne uverejňovať jednotlivé časti uvedenej knihy. D. M. Canright (1840 - 1919) bol dlhoročným aktívnym členom cirkvi adventistov, a tiež blízkym spolupracovníkom manželov Whiteovcov.
mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Kapitola 3

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Branson napsal reakci na tu jeho knížku kde to vysvětluje jak to bylo a tam jsem se ze začatku dočetl někde do 10 strany, že přešel k Baptistům světících sobotu a tak si sám protiřečil celé je to v PDF ke stažení zde anglicky cca 150 stran celé bych to s googlem překládal asi hodně dlouho...
http://sdamaranathachurch.org/wp-conten ... t-1933.pdf

admin
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 23:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Kapitola 3

Neprečítaný príspevok od používateľa admin »

Upozornenie pre užívateľa mikim: Vyhýbajte sa vulgárnym vyjadreniam. Nevyhovujúce príspevky boli vymazané.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Kapitola 3

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

admin napísal: 07 Apr 2023, 00:22 Upozornenie pre užívateľa mikim: Vyhýbajte sa vulgárnym vyjadreniam. Nevyhovujúce príspevky boli vymazané.
Já se vyhýbám opravdu vulgárním slovům jak můžu to mi věřte jinak bych někdy psal úplně jinak :).
Záleží co už považujete za vulgární slovo a co ne. Měli byste napsat seznam co se nesmí používat :).

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný