Liberálové

Diskusia o vieroučných bodoch CASD.
Jsem zde

Liberálové

Neprečítaný príspevok od používateľa Jsem zde »

Jak se koukáte na dnešní liberalizace ve vašich zborech? Znáte nějakou sestru která je lesba nebo brata který je gay? ještě taková informace mimo temu , všiml jsem si že je tady místní kontrolor pravopisu odkaz pro něho , neumím psat pořádně ani nechci.
Dik.

Neregistrovaný

Re: Liberálové

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Jak se koukáte na dnešní liberalizace ve vašich zborech? Znáte nějakou sestru která je lesba nebo brata který je gay? ještě taková informace mimo temu , všiml jsem si že je tady místní kontrolor pravopisu odkaz pro něho , neumím psat pořádně ani nechci.
Dik.
A co tou liberalizací myslíš, znáš význam tohoto slova? To, že se někdo otevřeně přizná k homosexualitě? A proč by to dělal? Přiznává se někdo k promiskuitě?
V církvi zřejmě lesby a gayové jsou, proč by nebyli? Diskuze o tom byla na jiném místě.
Kontrolor pravopisu tady žádný, myslím, není, ale když jsi se naučil psát na PC, můžeš si po sobě příspěvek zkontrolovat.
Podle chybějících dlouhých souhlásek (temu,psat, dik) odhaduji, že jsi ze Slezska.

log
Príspevky: 1712
Dátum registrácie: 06 Nov 2017, 06:51
Kontaktovať používateľa:

Re: Liberálové

Neprečítaný príspevok od používateľa log »

Jsem zde napísal: 24 Sep 2019, 18:00 Znáte nějakou sestru která je lesba nebo brata který je gay?
Lukas nevytvaraj zbytocne nove temy, uz vcera si otvoril inu temu, tak pis tam.

vierouka-f4/strata-viri-t1001.html

Z vonku do cirkvi homosexuali vstupovat nebudu a ti, co sa do nej narodili, z nej odisli.

https://www.google.com/amp/s/www.reflex ... ml%3famp=1

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných