Prenasledovanie Satanom.

Diskusia o vieroučných bodoch CASD.
Igor

Re: Prenasledovanie Satanom.

Neprečítaný príspevok od používateľa Igor »

Viktorrealita napísal: 10 Júl 2020, 12:48
Rastislav napísal: 10 Júl 2020, 06:30 Démon má v našom živote o to menšiu silu o čo menej vedomo sme s ním schopný "komunikovať"
Ak je srdce prázdne a vyzametané, tak tam príde démon a pozve ešte aj ďalších. No ak je srdce naplnené Slovom Božím - Kristom, tak sa tam predsa nemôže nasťahovať démon.

2Kor 6, 14 ... Alebo jaké je obecenstvo svetla s temnosťou? 15 A jaký súhlas Krista s Beliálom? ...
Tak potom má prázdné srdce ,Aleno tak nejak.

Atina

Re: Prenasledovanie Satanom.

Neprečítaný príspevok od používateľa Atina »

Koloman napísal: 05 Júl 2020, 01:08 Vážený!
Problém ktorý mám možno patrí na psychiatriu , alebo má iný charakter . Niečo mi stále hovorí že mám chváliť Satana a nadávať na Pána Boha.Som veriaci ,ale možno je moja viera slabá. Ako sa podľa vás na túto situáciu pozerá Pán Boh? Zažil niekdo niečo podobné?
Ďakujem .
Koloman môžeš mi napísať ako si sa z toho vyslobodil? Mám podobnú problém, a viem že na psychiatriu nepatrím.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Prenasledovanie Satanom.

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Atina napísal: 30 Máj 2021, 18:49
Koloman napísal: 05 Júl 2020, 01:08 Vážený!
Problém ktorý mám možno patrí na psychiatriu , alebo má iný charakter . Niečo mi stále hovorí že mám chváliť Satana a nadávať na Pána Boha.Som veriaci ,ale možno je moja viera slabá. Ako sa podľa vás na túto situáciu pozerá Pán Boh? Zažil niekdo niečo podobné?
Ďakujem .
Koloman môžeš mi napísať ako si sa z toho vyslobodil? Mám podobnú problém, a viem že na psychiatriu nepatrím.
Je možné, že Koloman časem odpoví, ale i neodpoví.
Pokud jste schopná (ý) v daném okamžiku začít chválit Boha, pak se může dostavit
úleva a vysvobození. Pokud to nejde, zřejmě bude stav složitější.

Atina

Re: Prenasledovanie Satanom.

Neprečítaný príspevok od používateľa Atina »

ambassador napísal: 31 Máj 2021, 06:18
Atina napísal: 30 Máj 2021, 18:49
Koloman napísal: 05 Júl 2020, 01:08 Vážený!
Problém ktorý mám možno patrí na psychiatriu , alebo má iný charakter . Niečo mi stále hovorí že mám chváliť Satana a nadávať na Pána Boha.Som veriaci ,ale možno je moja viera slabá. Ako sa podľa vás na túto situáciu pozerá Pán Boh? Zažil niekdo niečo podobné?
Ďakujem .
Koloman môžeš mi napísať ako si sa z toho vyslobodil? Mám podobnú problém, a viem že na psychiatriu nepatrím.
Je možné, že Koloman časem odpoví, ale i neodpoví.
Pokud jste schopná (ý) v daném okamžiku začít chválit Boha, pak se může dostavit
úleva a vysvobození. Pokud to nejde, zřejmě bude stav složitější.
Ďakujem za odpoveď,
som schopná a je to o niečo lepšie.Zajtra sa však chystám pohovoriť si o tom s kňazom.Pekný deň prajem.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Prenasledovanie Satanom.

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Je možné vnímat, že jsou dva negativní projevy.
Jeden probíhá uvnitř našeho myšlení, kdy dochází k projevům naši mysli z nějakých důvodů.
Druhý je složitější a to je konkrétní slyšení hlasů.

Atina

Re: Prenasledovanie Satanom.

Neprečítaný príspevok od používateľa Atina »

ambassador napísal: 31 Máj 2021, 17:17 Je možné vnímat, že jsou dva negativní projevy.
Jeden probíhá uvnitř našeho myšlení, kdy dochází k projevům naši mysli z nějakých důvodů.
Druhý je složitější a to je konkrétní slyšení hlasů.
Nie, žiadne hlasy našťastie nepočujem, to by som už mazala na psychiatriu.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Prenasledovanie Satanom.

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Atina napísal: 31 Máj 2021, 20:19
ambassador napísal: 31 Máj 2021, 17:17 Je možné vnímat, že jsou dva negativní projevy.
Jeden probíhá uvnitř našeho myšlení, kdy dochází k projevům naši mysli z nějakých důvodů.
Druhý je složitější a to je konkrétní slyšení hlasů.
Nie, žiadne hlasy našťastie nepočujem, to by som už mazala na psychiatriu.

Někdy může pomáhat i častější čtení pasáží z Bible, které nesou zaslíbení v nichž je obsažena laskavost
a milosrdnost našeho Stvořitele.Jednoduše vyjádřeno vždy jde o trvalejší orientaci na Hospodina.
Dále může pomoci naslouchání kvalitních křesťanských písní nebo účast na zpěvu. Silně to
podtrhuje osobní modlitební volání k Bohu s vděčnou důvěrou Jeho laskavého zájmu o jednotlivce.
Bůh není Bohem jen vyvolených skupin, má velký zájem o jednotlivce, to se projevilo v pozemském
životě Ježíše Krista. Jeho přístup k lidem byl jedinečně uzdravující. Byl, je a bude takový.
Přeji trvalou úlevu a osvobození zakotvené v Ježíši Kristu.
Skutečná vděčnost je trvalého rázu a nikdy neskončí.

Atina

Re: Prenasledovanie Satanom.

Neprečítaný príspevok od používateľa Atina »

Moc ďakujem za povzbudivé slová.Naozaj sa po tomto " nepríjemnom zážitku, oveľa viac venujem čítaniu Evanjelií, žalmov, viac sa modlím k Bohorodičke.Cítim sa lepšie, no "vojnu" som ešte nevyhrala.Ďakujem vám za podporu a prajem požehnaný deň.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Prenasledovanie Satanom.

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Atina napísal: 01 Jún 2021, 09:17 Moc ďakujem za povzbudivé slová.Naozaj sa po tomto " nepríjemnom zážitku, oveľa viac venujem čítaniu Evanjelií, žalmov, viac sa modlím k Bohorodičke.Cítim sa lepšie, no "vojnu" som ešte nevyhrala.Ďakujem vám za podporu a prajem požehnaný deň.

Všichni lidé jsou na tom stejně. Každý se někdy dostane v nějakém čase do situací v nichž potřebuje povzbuzení od druhých, nezávisle na tom kam kdo patří.

Šašo Jašo

Opakujte si všetci nahlas

Neprečítaný príspevok od používateľa Šašo Jašo »

Ježiš je Pán pánov a kráľ kráľov!

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných