Adventizmus neni veľký spor ale veľký podvod.

Diskusia o vieroučných bodoch CASD.
mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventizmus neni veľký spor ale veľký podvod.

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Já určitě nikde netapetuji vlastními prázdnými slovy a frázemi, ale zásadně používám biblické verše, které vždy říkají pravdu. Žvanilové jsou zde bezkonkurenčně jiní stačí číst jejich sáhodlouhé komentáře téměř ke všemu a mnohdy o ničem. Ale někdy je delší komentár potřeba pokud chce někdo něco vysvětlit dopodrobna to se zkrátka jednou dvěma větami jak mají ve zvyku povrchně odpovídat neregistrovaní napsat nedá.

Neregistrovaný.

Re: Adventizmus neni veľký spor ale veľký podvod.

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný. »

mikim napísal: 28 Mar 2022, 22:53zásadně používám biblické verše, které vždy říkají pravdu
::rtfm::

Guru Goro
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16 Nov 2022, 10:37
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventizmus neni veľký spor ale veľký podvod.

Neprečítaný príspevok od používateľa Guru Goro »

Co se týče obsahu videa, pouze potvrdilo, že před EGW měl stejné vidění i jiný člověk, to je vlastně vše. Není doložitelné, že by ho EGW zkopírovala, prostě Bůh mohl dát stejné vidění dvěma různým lidem..... z Foyovy reakce se dá vyčíst ledacos. Vstal a řekl - " takové vidění jsem měl". Pak z místnosti odešel. Já uř víc nepotřebuju :D :D ::rofl::

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventizmus neni veľký spor ale veľký podvod.

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Guru Goro napísal: 16 Nov 2022, 11:09 Co se týče obsahu videa, pouze potvrdilo, že před EGW měl stejné vidění i jiný člověk, to je vlastně vše. Není doložitelné, že by ho EGW zkopírovala, prostě Bůh mohl dát stejné vidění dvěma různým lidem..... z Foyovy reakce se dá vyčíst ledacos. Vstal a řekl - " takové vidění jsem měl". Pak z místnosti odešel. Já uř víc nepotřebuju :D :D ::rofl::
Jsi kapku mimo mísu téma.

Sasko Jasko

Re: Adventizmus neni veľký spor ale veľký podvod.

Neprečítaný príspevok od používateľa Sasko Jasko »

student. napísal: 15 Jan 2022, 16:46 Možno ste už počuli o tom, že niektoré pasáže jej kníh na biblickú tému sú skopírované z diel iných autorov tej doby. Alebo že jej zdravotná reforma bola prevzatá od už dobre známych zdravotných reformátorov.
Ale vedeli ste, že už jej prvé videnie bolo tiež "skopírované"?
To som nevedel. Ale nevadí mi to.
Nevadílo by mi ani keby nás minister financií a minister školstva skopírovali svoje diplomové práce. Nevadílo by mi ani keby Marek skopíroval svoje evanjelium od Lukáša. Nevadílo by mi ani keby Whiteova skopirovala svoje texty od iných. Malo čo mi vadí.

Sasko Jasko

Re: Adventizmus neni veľký spor ale veľký podvod.

Neprečítaný príspevok od používateľa Sasko Jasko »

Neregistrovaný napísal: 16 Jan 2022, 13:55 3x se lidé zklamali a správné bylo říci - nechali jsme se unést, svým egem, předpověď nebyla pravdivá svedli jsme v dobré víře ohromné množství lidí vzbudili jejich naděje a pak je zklamali.

Omlouváme se, celé to byl velký OMYL.
Bingo. Bol to naozaj omyl, ku ktorému došlo vplyvom viery, doby a spoločenstva.
Neregistrovaný napísal: 16 Jan 2022, 13:55 Tím, že ale místo toho řekli, že BŮH ÚMYSLNĚ ZAKRYL CHYBU ABY ZKOUŠEL VÍRU BOŽÍHO LIDU. Svou vinu nepřiznali a dále vinu aházeli na ty, kteříá poselství odmítli a a ty co po zklamání odcházeli udělali z celého poselství velký PODVOD a z hnutí nadlouho velkou sektu.
Chybna uvaha. To z toho nerobí nutné podvod, ale iba ďalší omyl. Na podvod treba podvodníka. Na omyl stačí niekto kto v niečo verí.

Sasko Jasko

Re: Adventizmus neni veľký spor ale veľký podvod.

Neprečítaný príspevok od používateľa Sasko Jasko »

Pre mna osobné je podvod všetko čo začína slovami "Boh mi zjavil že...".

Žeby tato veta bola výhradnou záležitosťou adventizmu nechcem veriť.

Sasko Jasko

Re: Adventizmus neni veľký spor ale veľký podvod.

Neprečítaný príspevok od používateľa Sasko Jasko »

No keď človek povie "Boh mi zjavil že...", ani to nemusí byť často podvod, ale zase iba omyl. S najväčšou pravdepodobnosťou.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných