Anonymní adventisti

Diskusia o cirkevnej organizácii.
Rastislav

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa Rastislav »

Dobrý je aj Advent Gag majú tam pekné veci
Obrázok


Neregistrovaný

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

mikim napísal: 24 Okt 2020, 16:43 User podporuješ zesměšňování EGW, Passera a jiných, kteří druhé přivádějí k Bohu a k Ježíši Kristu, proto jsi u mne normální (nevhodný výraz, odstránené adminom).
Přesně tak. Říká se tomu Kálet si do vlastního hnízda. I když, kdo opustí hnízdo, vracívá se s úmyslem zdůvodnit sobě i druhým svoje rozhodnutí, čili odpadnutí. A to nejsem aventistka, jen sympatizant. A mohu dosvědčit, že zmínění ovlivnili můj vztah k Bohu. A copak napsal nebo napsala user hodnotného, ať se můžu také pošklebovat? No ty brďo, to jsme asi už fakt v konci, když se dějí takové věci. Adventisti a boří základy vlastní církve. Tak alespoň trochu úcty k vlastním předkům, nic?

host

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa host »

Neregistrovaný napísal: 18 Nov 2021, 21:42Adventisti a boří základy vlastní církve. Tak alespoň trochu úcty k vlastním předkům, nic?
Ver tomu že aj môj otec ktorý má 87 rokov je prekvapený z toho čo sa o cirkvi dozvedá. Nevedel nič.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Neregistrovaný napísal: 18 Nov 2021, 21:42
Přesně tak. Říká se tomu Kálet si do vlastního hnízda. I když, kdo opustí hnízdo, vracívá se s úmyslem zdůvodnit sobě i druhým svoje rozhodnutí, čili odpadnutí. A to nejsem aventistka, jen sympatizant. A mohu dosvědčit, že zmínění ovlivnili můj vztah k Bohu. A copak napsal nebo napsala user hodnotného, ať se můžu také pošklebovat? No ty brďo, to jsme asi už fakt v konci, když se dějí takové věci. Adventisti a boří základy vlastní církve. Tak alespoň trochu úcty k vlastním předkům, nic?
Základem je Kristus, tak nevím v čem si boří adventisté základy.
Také jsem neporozuměl tomu kálení do vlastního hnízda.
Asi je snad lepší kálet na jiné církve?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných