Církev adventistů v ČR: V sobotu nepracují, pro společnost jsou ale užiteční

Diskusia o cirkevnej organizácii.
mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Církev adventistů v ČR: V sobotu nepracují, pro společnost jsou ale užiteční

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Neregistrovaný napísal: 28 Máj 2023, 08:32
Dnešní Bohoslužba dopoledne pěkně tam zpívala i Ukrajinka a sbor zpěváků si tam střihl remix sionských písni bylo to ale celkově hodně dlouhé až únavné končili dopoledne až v 13.37h!
Mikime, já tam byl, končilo se v cca 12:37, polední přestávka byla přes hodinu. Únavné to ani nebylo, samozřejmě při překladu se musí počítat s delším časem. Bylo ale nutno se probít po dopoledne k bagetě a láhvi vody. Návštěva cca 1000 lidí, ale nakonec to bylo v pohodě.
Ted od Wilsnů zase perlil, když řekl, že Ježíš je Bůh a pak vyjmenoval ještě celou nebiblickou božskou trojici (v tu chvíli jsem chtěl hodit po plátně ve sboře kde se vysílalo aspoň petardu :) no ale ovládl jsem se :).
No, pokud znáš učení CASD, tak proč Tě to překvapuje a irituje? Tak do sboru nelez, jednou se neovládneš a skončíš v cele předběžného zadržení za petardu.
Kdo vyznává a učí nebiblickou trojici a dělá z Ježíše Boha je dnes můj nepřitel.
Safra Mikime, máš tedy asi miliardu křesťanských nepřátel a naopak miliardu muslimských přátel a nějaké Svědky Jehovovi taky jako kámoše. Tak si to s nimi dobře užij.
Přímo na pódiu říkali, že jich tam je 1500 kde jsi teda byl když to tam říkala ta američanka? Asi jsi už sel do fronty na bagetu a vodu to musel být fakt skvělý oběd :).

hust

Re: Církev adventistů v ČR: V sobotu nepracují, pro společnost jsou ale užiteční

Neprečítaný príspevok od používateľa hust »

mikim napísal: 28 Máj 2023, 08:55

Přímo na pódiu říkali, že jich tam je 1500 kde jsi teda byl když to tam říkala ta američanka? Asi jsi už sel do fronty na bagetu a vodu to musel být fakt skvělý oběd :).
Neříká ti nic pseudonym LADA SWEN? Máte nápadně podobné smýšlení.


hust

Re: Církev adventistů v ČR: V sobotu nepracují, pro společnost jsou ale užiteční

Neprečítaný príspevok od používateľa hust »

mikim napísal: 28 Máj 2023, 13:13Naprosto nic.
Je to tvoje názorová rodinná kategorie, až na to Božství Ježíše Krista.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní