Adventistická tradice.

Diskusia o cirkevnej organizácii.
ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventistická tradice.

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Syndrom onemocnění u adventistů:

Mezi námi adventisty je rozšířené přenosně evangelizačně nakažlivé onemocnění, které se projevuje v ohýbání Biblických textu proti lidem. Známý, ale parafrázovaný text z Bible představuje způsob našeho myšlení:

"Každý hřích i rouhání bude lidem odpuštěno, ale rouhání proti sobotnímu dni odpuštěno nebude. A tomu, kdo by řekl slovo proti Synu člověka, bude odpuštěno; ale tomu, kdo by promluvil proti sobotnímu dni, nebude odpuštěno ani v tomto věku, ani v budoucím.“

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventistická tradice.

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

"Na naši adventistickou výkladovou tradici padá
prach minulosti, ale stále přítomná úklidová četa tento prach pečlivě utírá."

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventistická tradice.

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Tradiční výklad o šelmách a znameních se snaží udržet nad vodou.
Pokud se, ale chováš tak, jak se chová šelma, pak ti svěcení soboty nepomůže.
Šelma je dravá, zákeřná, úskočná a lstivá. Utočí bez varování a nemá v sobě lítost
ani slitování. Chová se nadřazeně a vyzývavě drze. Má pocit, že je nejsilnější, nejmoudřejší a nejpovolanější.
Znamení doby i šelmy se mohou transformovat úplně v jiné podobě a to může snadno
oklamat čekatele starých pořádků a projevů.
(není určeno pro Mikima)
Prílohy
img.obrazky.jpg
Naposledy upravil/-a ambassador v 29 Jún 2021, 18:28, upravené celkom 1 krát.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventistická tradice.

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Ambassador je dle jeho komentářů nemocný a hlavně namyšlený člověk, kterému nikdo nesmí nic říct malinko ostřeji Biblickou pravdu (stejně jako Ježíš nemluvil pokaždé jen laskavá slova, ale když bylo zapotřebí tak přitvrdil), protože hned brečí jak na něho všichni útočí, a dělá ze sebe chudinku jak malé dítě. Fakt v jeho věku to je už hodně trapné. Neznám nikoho, kdo by se takto na stáří choval.
Biblická pravda o šelmách a znameních tady bude až do 2PJK, ať se to komu líbí nebo nelíbí, protože to je Biblická pravda, ale tomu Ambassador stejně nerozumí a ani nechce rozumět, protože Bibli na podpoření svých matoucích a zbytečných sdělení ve svých komentářích téměř vůbec nepoužívá a tak nic nestuduje a neví.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventistická tradice.

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

mikim napísal: 29 Jún 2021, 18:17 Ambassador je dle jeho komentářů nemocný a hlavně namyšlený člověk, kterému nikdo nesmí nic říct malinko ostřeji Biblickou pravdu (stejně jako Ježíš nemluvil pokaždé jen laskavá slova, ale když bylo zapotřebí tak přitvrdil), protože hned brečí jak na něho všichni útočí, a dělá ze sebe chudinku jak malé dítě. Fakt v jeho věku to je už hodně trapné. Neznám nikoho, kdo by se takto na stáří choval.
Biblická pravda o šelmách a znameních tady bude až do 2PJK, ať se to komu líbí nebo nelíbí, protože to je Biblická pravda, ale tomu Ambassador stejně nerozumí a ani nechce rozumět, protože Bibli na podpoření svých matoucích a zbytečných sdělení ve svých komentářích téměř vůbec nepoužívá a tak nic nestuduje a neví.
Nestačím se divit, co to zase čtu. Adminové byli požádáni o důrazný zásah, protože je to již poněkolikáté.
Takové komentáře by zde neměly mít místo (nejsi jediný, ale díky četnosti Tvých komentářů jsi více vidět).
Marné jsou výzvy moudrých lidí k nepoužívání invektiv.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventistická tradice.

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Ambassadorův poslední útočný komentář byl namířen celkem drze přímo na mně to každý pochopí kdo si to přečte a já jsem mu mnohem mírněji odpoveděl načež Ambassador doplnil až poté lživý dovětek "není určeno pro Mikima". Adminové nemají proč zasahovat, nenapsal jsem nic hrozného ani lživého jako Ambassador napsal obecně na mně. Každý třetí Ambassadorův komentář je více méně výsměch druhým nad které se povyšuje nebo o jejich víře mluví pohrdavě, když věří jinak než on. To bych mohl také chtít po Adminovi, aby vymazal polovinu Ambassadorových komentářů o ničem kterými neustále zapleveluje Ačostým, ale nejsem ukecaná ženská, abych se zabýval takovými hovadinami dělal z komára veblouda a neustále otravoval Admina jako Lída :).
Pokud se ti něco co napíšu nelíbí TAK TO NEČTI :)

admin
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 23:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventistická tradice.

Neprečítaný príspevok od používateľa admin »

mikim napísal: 29 Jún 2021, 21:43 Ambassadorův poslední útočný komentář byl namířen celkem drze přímo na mně to každý pochopí kdo si to přečte a já jsem mu mnohem mírněji odpoveděl načež Ambassador doplnil až poté lživý dovětek "není určeno pro Mikima". Adminové nemají proč zasahovat, nenapsal jsem nic hrozného ani lživého jako Ambassador napsal obecně na mně. Každý třetí Ambassadorův komentář je více méně výsměch druhým nad které se povyšuje nebo o jejich víře mluví pohrdavě, když věří jinak než on. To bych mohl také chtít po Adminovi, aby vymazal polovinu Ambassadorových komentářů o ničem kterými neustále zapleveluje Ačostým, ale nejsem ukecaná ženská, abych se zabýval takovými hovadinami dělal z komára veblouda a neustále otravoval Admina jako Lída :).
Pokud se ti něco co napíšu nelíbí TAK TO NEČTI :)
Mikim, opakovane urážate konkrétneho človeka, čím porušujete pravidlá fóra. Nie je to váš prvý prípad, pokračujete v tom aj napriek upozorneniam. Bude vám udelený ban na dobu 1 týždeň.
(Váš argument "Pokud se ti něco co napíšu nelíbí TAK TO NEČTI" nie je akceptovateľný. Skúste to napísať Facebooku, keď porušíte ich pravidlá. Ak by sme sa tým mali riadiť, potom by boli všetky pravidlá zbytočné. nakoniec, vy sám sa tým neriadite - ak by ste nečítali príspevky, ktoré sa vám nepáčia, mohli sme byť všetci ušetrení vašich nekorektných príspevkov. Takže nie, takto to nefunguje.)
Pokiaľ ide o príspevky ambassadora, tie nehodnotíme ako porušenie pravidiel.
Veríme, že sa poučíte a vrátime sa ku normálnej komunikácii.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Adventistická tradice.

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

admin napísal: 30 Jún 2021, 09:21
mikim napísal: 29 Jún 2021, 21:43 Ambassadorův poslední útočný komentář byl namířen celkem drze přímo na mně to každý pochopí kdo si to přečte a já jsem mu mnohem mírněji odpoveděl načež Ambassador doplnil až poté lživý dovětek "není určeno pro Mikima". Adminové nemají proč zasahovat, nenapsal jsem nic hrozného ani lživého jako Ambassador napsal obecně na mně. Každý třetí Ambassadorův komentář je více méně výsměch druhým nad které se povyšuje nebo o jejich víře mluví pohrdavě, když věří jinak než on. To bych mohl také chtít po Adminovi, aby vymazal polovinu Ambassadorových komentářů o ničem kterými neustále zapleveluje Ačostým, ale nejsem ukecaná ženská, abych se zabýval takovými hovadinami dělal z komára veblouda a neustále otravoval Admina jako Lída :).
Pokud se ti něco co napíšu nelíbí TAK TO NEČTI :)
Mikim, opakovane urážate konkrétneho človeka, čím porušujete pravidlá fóra. Nie je to váš prvý prípad, pokračujete v tom aj napriek upozorneniam. Bude vám udelený ban na dobu 1 týždeň.
(Váš argument "Pokud se ti něco co napíšu nelíbí TAK TO NEČTI" nie je akceptovateľný. Skúste to napísať Facebooku, keď porušíte ich pravidlá. Ak by sme sa tým mali riadiť, potom by boli všetky pravidlá zbytočné. nakoniec, vy sám sa tým neriadite - ak by ste nečítali príspevky, ktoré sa vám nepáčia, mohli sme byť všetci ušetrení vašich nekorektných príspevkov. Takže nie, takto to nefunguje.)
Pokiaľ ide o príspevky ambassadora, tie nehodnotíme ako porušenie pravidiel.
Veríme, že sa poučíte a vrátime sa ku normálnej komunikácii.
Děkuji Adminům za jejich zásah a výbornou komunikaci.

Mikim: všechny komentáře už opravdu nějakou dobu nečtu (netýká se jen Tebe), zvláště "diskusní" kroužky soutěžící kdo bude více hřímat hromy a blesky a kdo svou Bibli více omlátí o hlavu toho druhého. Pokud jsou komentáře smysluplné, ráda si to přečtu od kohokoliv a nevadí ani, když jsou komentáře dlouhé.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Proti tradici ...?

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

".....Zaprvé, to médium skutečně vzkřísilo Samuela z mrtvých.
Zadruhé, byl to Bůh, kdo tak učinil jedinečným činem, a protože je svrchovaný, může tak činit svobodně.
Zatřetí a nejoblíbenějším řešením bylo vzkříšení Samuela klamem páchaným temnotami.
Tuto poslední pozici zaujímá Ellen Whiteová, ale zdaleka nebyla první, kdo ji navrhl. Adventistické angažmá v úryvku obvykle začalo s předpokladem, že událost musela být klamem, protože jinak by to odporovalo naší základní víře o stavu mrtvých. Nevýhodou tohoto přístupu je, že většinu času je málo zapojení do samotného vyprávění. Spíše tedy často jde o hádku, protože mrtví nic neví, médium nemohlo Samuela vychovat, takže ne. ......."

https://atoday.org/laurence-turner-revi ... -of-endor/

Neregistrovaný

Re: Adventistická tradice.

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

.....Zaprvé, to médium skutečně vzkřísilo Samuela z mrtvých.
Zadruhé, byl to Bůh, kdo tak učinil jedinečným činem, a protože je svrchovaný, může tak činit svobodně.
Zatřetí a nejoblíbenějším řešením bylo vzkříšení Samuela klamem páchaným temnotami.
Tuto poslední pozici zaujímá Ellen Whiteová, ale zdaleka nebyla první, kdo ji navrhl. Adventistické angažmá v úryvku obvykle začalo s předpokladem, že událost musela být klamem, protože jinak by to odporovalo naší základní víře o stavu mrtvých. Nevýhodou tohoto přístupu je, že většinu času je málo zapojení do samotného vyprávění. Spíše tedy často jde o hádku, protože mrtví nic neví, médium nemohlo Samuela vychovat, takže ne. ......."
Ambassadore, co jsi chtěl tímto odkazem a zkopírovaným příspěvkem říci? Že událost není klam a že médium vzkřísilo Samuela? Kam jsme se to dostali...
Učení o podstatě člověka je základním, co by člověk měl vědět.
Hlavní v tomto temném příběhu je, že Hospodin se Saulem nekomunikoval (1.Sam 28:6.15),Saul křivě přísahal (28:10), obrátil se k spiritismu (28:7), u čarodějnice strávil dost dlouhou dobu (28:24.25). Dobře bible uvádí důvod Saulova konce (1.Pa 10:13), byla to jeho zpronevěra Hospodinu při vyhledání čarodějnice.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní