RADIM PASSER A JEHO RÝCHLOSTNÝ REKORD

Diskusia o všetkom ostatnom.
student.

Re: RADIM PASSER A JEHO RÝCHLOSTNÝ REKORD

Neprečítaný príspevok od používateľa student. »

Na videu som si všimol že sa Passer modlí pred akciou a aj po rýchlostnom rekorde.
Je vidieť že do auta nastupuje v špeciálnej pretekárskej kombinéze a obuvi. Možno by ho chvíľu zachránila pred požiarom. Napriek tomu že si obliekol kombinézu nedal si prilbu ani ochranné rukavice. Jeho spolujazdec napriek tomu je úplne civilne oblečený, rifle tričko a bunda a nechráni sa vôbec. Rozmýšlam nad tým či Passer vôbec verí svojej modlitbe k Bohu ked si obliekol špeciálny pretekársky odev ale svojmu spolujazdcovi nedal nič, seba ale chránil. Už sa teším na tie vtipy a meme čka na faceboku, toto je vdačná téma.

jenb
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 28 Dec 2015, 21:24
Kontaktovať používateľa:

Re: RADIM PASSER A JEHO RÝCHLOSTNÝ REKORD

Neprečítaný príspevok od používateľa jenb »

ambassador napísal: 02 Feb 2022, 05:48
jenb napísal: 01 Feb 2022, 22:32 thc rozhodne není doping, zhulit se není doping...… a nebylo to jednou... jednou to akorát prasklo....teda dvakrát.....

V jaké formě thc užíval? Je v odborné společnosti jednotný názor na užívání thc?
[/quote

na uzivani thc za volantem je názor odborne verejnosti jasny.... thc za volant nepatri……


ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: RADIM PASSER A JEHO RÝCHLOSTNÝ REKORD

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

jenb napísal: 02 Feb 2022, 06:56
ambassador napísal: 02 Feb 2022, 05:48
jenb napísal: 01 Feb 2022, 22:32 thc rozhodne není doping, zhulit se není doping...… a nebylo to jednou... jednou to akorát prasklo....teda dvakrát.....

V jaké formě thc užíval? Je v odborné společnosti jednotný názor na užívání thc?
[/quote

na uzivani thc za volantem je názor odborne verejnosti jasny.... thc za volant nepatri……


Moje otázka zněla: V jaké formě užíval thc?


Neregistrovaný

Re: Bůh mi veyron schválil, říká Radim Passer

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Neregistrovaný napísal: 02 Feb 2022, 07:48 https://forbes.cz/buh-mi-veyron-schvali ... uje-prahu/
Už som sa nechcel vracať k téme, ale mám dojem, že RP to má v hlave trochu popletené. Ale má svojich priaznivcov.

Laco.

Re: Bůh mi veyron schválil, říká Radim Passer

Neprečítaný príspevok od používateľa Laco. »

Neregistrovaný napísal: 02 Feb 2022, 07:48 https://forbes.cz/buh-mi-veyron-schvali ... uje-prahu/
Aj ja som sa Boha pýtal či si mám kúpiť Fabiu alebo Tháliu a on povedal že Fabiu. Tak som ju zo zobral.
:D :D :D :D

Neregistrovaný

Re: RADIM PASSER A JEHO RÝCHLOSTNÝ REKORD

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Aj ja som sa Boha pýtal či si mám kúpiť Fabiu alebo Tháliu a on povedal že Fabiu. Tak som ju zo zobral.
Křesťan se před důležitými událostmi modlí a koupě auta, které je většinou velkým výdajem peněz, taková situace je. Nedávno jsem auto kupoval a modlil jsem se, aby mne Pán vedl. Věřím, že jsem zvolil správně a s autem jsem spokojen.
Co se týče Passera, jde trochu o něco jiného. Toto auto nemá na běžné ježdění, ale je to jeho koníček. Proto srovnání s mou nebo Tvou koupí vozu pokulhává. Passer má, pokud vím, BMW a aut má více, nakonec, má velkou rodinu. Není to nadčlověk, na druhou stranu má auta, která odpovídají jeho majetku a postavení. Jeho byznys je čistý, otevřeně ve svých knihách popisuje podrobně podvody, které při budování firmy zažil i konkrétní jména. Má zřetelně Boží požehnání.
Teď udělal trochu hloupost, měl auto vyzkoušet na nějakém uzavřeném úseku, jak je vidět, mnoho lidí z toho má škodolibou radost. Napadají jeho pohnutky, cupují spolujezdce, zpochybňují víru. Napadání pohnutek je satanské, jak je zřetelně popsáno v knize Job. Jakým soudem soudíte, takovým budete souzeni.(Ježíš)

Neregistrovaný

Re: RADIM PASSER A JEHO RÝCHLOSTNÝ REKORD

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Jasné, všetci mu závidia. Nech skúsi nabudúce aj pristáť so stíhačkou na diaľnici, je mi to jedno, pokiaľ tam nebudem. Ale mať plné ústa o Bohu a žiť si ako arabský šejk mi nejako nejde dokopy.

Neregistrovaný

Re: RADIM PASSER A JEHO RÝCHLOSTNÝ REKORD

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Jasné, všetci mu závidia. Nech skúsi nabudúce aj pristáť so stíhačkou na diaľnici, je mi to jedno, pokiaľ tam nebudem. Ale mať plné ústa o Bohu a žiť si ako arabský šejk mi nejako nejde dokopy.
Část mu určitě závidí, jsi asi mezi nimi. V bibli je řeč o mnoha velmi bohatých lidech, kteří sloužili Bohu, v tom není problém. Máš nějaký asketický přístup..
Problém není v majetku, penězích, autech, ale v postoji srdce. Zažil jsem běžné lidi, kteří byli velmi lakomí. Že Ti to nejde dokupy je Tvůj vnitřní problém, proč by někdo nemohl vlastnit velký majetek a být přitom Bohu oddaný? Jedno z přikázání je "nebudeš dychtit..."
Bohatství je ošidné, Passer to ví-umřelo mu dítě, rozvedl se s první manželkou, zradili ho někteří lidé...za peníze si štěstí nekoupíš, jak zpívá slovenský zpěvák Muller.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 19 neregistrovaných