Návrhy a pripomienky

Diskusia o všetkom ostatnom.
Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a pripomienky

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Mikime, chci Tě poprosit, abys používal citace. Myslíš, že by to šlo? Text je pak nepřehledný, složitě se v něm orientuje, čtu ho zbytečně 2x 3x, abych rozpoznala, co je můj, Tvůj výrok. Děkuji moc.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a pripomienky

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Lída Rohalová napísal:Mikime, chci Tě poprosit, abys používal citace. Myslíš, že by to šlo? Text je pak nepřehledný, složitě se v něm orientuje, čtu ho zbytečně 2x 3x, abych rozpoznala, co je můj, Tvůj výrok. Děkuji moc.
Obávám se , že ne. Nejsem na ně zvyklý. Osobně bych je úplně zrušil a nechal jen odpověď jako to je na třeba Granosalis. A pokud už někdo odpoví, už nemůžu jen "odpovědět" a musím už odpovídat jen s citací což je blbost. Pokud odpovídáš poněkolikáté s citací, pak je v tom dokonalý chaos a já se už v tom nevyznám. Proto to vždy zkopíruji na co chci odpovědět a oddělím to jednoduše třemi tečkami, případně bych mohl dát na začátek zkratku třeba LR, kdyby náhodou už nepoznala co jsi napsala v posledním komentáři. :) Nebo by bylo možná lepší ty komentáře rozdělit na několik odpovědí, jak to dělal např. Member, protože čím více toho je, tím větší chaos v tom je.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a pripomienky

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Svoje slovo poznám, jen se mi v tom špatně orientuje. Tak to aspoň označ barevně nebo odděl mezerou. Dík.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a pripomienky

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

ambassador napísal: A tady na tyto stránky děkuji za to co jsem musel opravit na svém webu. Poděkováním zde ukazují proč jsem zde přišel.
Pročetla jsem si toto vlákno. Můžu se zeptat, ambassadore, Ty máš web? Jestli ano, mohl bys dát odkaz?

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a pripomienky

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Lída Rohalová napísal:
ambassador napísal: A tady na tyto stránky děkuji za to co jsem musel opravit na svém webu. Poděkováním zde ukazují proč jsem zde přišel.
Pročetla jsem si toto vlákno. Můžu se zeptat, ambassadore, Ty máš web? Jestli ano, mohl bys dát odkaz?
Můžeš mi ukázat, kde je tato moje věta uvedena, abych to uvedl na pravou míru?

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a pripomienky

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

ambassador napísal:
Layman napísal:Ambassador, neviem co presne mas na mysli, ale prave o tom je diskusne forum, aby sa mohli konfrontovat rozne nazory ... a je pravdepodobne, ze jeden z nich nemusi byt spravny ... Ak by niekto zacal urcovat, co je loz a co nie, tak to by bol koniec slobodnej diskusie ... A nezabudni, cesta k spravnemu poznaniu moze viest cez mnoho omylov ... sam som to zazil ... Ku chybnemu nazoru sa slusne vyjadri a tym su tvoje moznosti (asi) vycerpane ... citatel si diskusiu precita a urobi si nazor ... a to je zmysel vsetkych diskusii ...
Nevím jestli se ti daří postřehnout rozporuplnost v některých příspěvcích. Mohu to někde konkrétně doložit, abych nebyl zase napaden, že to sem nepatří?
Snad mi nechceš naznačit, ze je v pořádku, když já budu mít své vlastní stránky, kde uvedu nepravdivý údaj, kterým postavim casd do pohledu, že zachováváme nesmyslně! A tady na tyto stránky děkuji za to co jsem musel opravit na svém webu. Poděkováním zde ukazují proč jsem zde přišel. Letmý čtenář snadno přehledné dvojakost. Povšimni si te diskuze, kde došlo na web MP a ta poděkování za kritiku a následné pozdější tvrzení, že to tam tak není!!
Zmíněný článek je v tomto vlákně, 2 Mar 2016 str. 3

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a pripomienky

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Lída Rohalová napísal:
ambassador napísal:
Layman napísal:Ambassador, neviem co presne mas na mysli, ale prave o tom je diskusne forum, aby sa mohli konfrontovat rozne nazory ... a je pravdepodobne, ze jeden z nich nemusi byt spravny ... Ak by niekto zacal urcovat, co je loz a co nie, tak to by bol koniec slobodnej diskusie ... A nezabudni, cesta k spravnemu poznaniu moze viest cez mnoho omylov ... sam som to zazil ... Ku chybnemu nazoru sa slusne vyjadri a tym su tvoje moznosti (asi) vycerpane ... citatel si diskusiu precita a urobi si nazor ... a to je zmysel vsetkych diskusii ...
Nevím jestli se ti daří postřehnout rozporuplnost v některých příspěvcích. Mohu to někde konkrétně doložit, abych nebyl zase napaden, že to sem nepatří?
Snad mi nechceš naznačit, ze je v pořádku, když já budu mít své vlastní stránky, kde uvedu nepravdivý údaj, kterým postavim casd do pohledu, že zachováváme nesmyslně! A tady na tyto stránky děkuji za to co jsem musel opravit na svém webu. Poděkováním zde ukazují proč jsem zde přišel. Letmý čtenář snadno přehledné dvojakost. Povšimni si te diskuze, kde došlo na web MP a ta poděkování za kritiku a následné pozdější tvrzení, že to tam tak není!!
Můj komentář je nedostatečně osvětlen a pro nezůčastněné daného sporu, může vest k chápání, že já mám nějaké webové stránky.
Nemám žádné webové stránky. ( klíčová slova jsou tučně vytištěna ) Chápání daného textu je v souvislosti komentářů, kdy někteří děkují za negativní komentář a jinde to co je kritizováno obhajují.. Týká se to jen komentářů vůči webu MP. Netýká se to tebe, ale jsou zde i ti co mají svůj web. Na sobě jsem jen chtěl ukázat, jaké by to bylo rozporuplné, kdybych takto jednal - děkoval a negativně komentoval.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a pripomienky

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Děkuji za vysvětlení.

Ptala jsem se z toho důvodu, že bych se ráda na Tvůj web podívala. Jistě by byl oslovující.

host-z

Re: Návrhy a pripomienky

Neprečítaný príspevok od používateľa host-z »

Koho zajímají myšlenky od br. Kurta, ten si je může přečíst na jeho fb. profilu případně s ním vstoupit do dialogu.
Zde je odkaz na jeho poslední zamyšlení Vůdce víry.
Tam můžete diskutovat přímo s autorem.

https://www.facebook.com/kurt.muller1

Je v diskuzi celkově slušný.

admin
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 23:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a pripomienky

Neprečítaný príspevok od používateľa admin »

Boli vymazané príspevky užívateľa mikim zamerané proti očkovaniu proti COVID19. Tieto stránky nebudú poskytovať priestor pre konšpirácie tohto typu.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných