Humor

Diskusia o všetkom ostatnom.
Tomáš Plechatýý

Re: Opravdu nevěděli? Nebo se jen tváří, že nevěděli?

Neprečítaný príspevok od používateľa Tomáš Plechatýý »

Karel napísal: 22 Mar 2020, 17:52
Rastislav napísal: 19 Mar 2020, 21:34
Karel napísal: 19 Mar 2020, 14:55Adventisté velmi dobře ví, že šíří lži.
Ja si myslím že nevedia ale úprimne veria.
  • Mach studii P. Škody dobře četl, jak je patrné z jeho odpovědi. Přesto nepřišel s žádným argumentem.
  • Od žádného adventisty jsem na to nedostal odpověď. Když už něco napíšou, tak je to mimo téma, vykrucují se a připíší něco co mě jakoby má zdiskreditovat. Tedy odpověď nedostanu.
  • Několik lidí má stejnou zkušenost jako já.
  • Svědomí kazatelů, kteří si uvědomují o co jde, je v těžké situaci. Buď mohou předstírat že věří, nebo si hledat jinou práci. U běžných adventistů je to obdobné.
  • Informace, které se mi různými cestami dostaly ze zákulisí studie P. Škody jednoznačně říkají, že mnozí adventisté upřímně nevěří, ale naopak velmi dobře ví, že je jejich víra postavená na lžích.
  • Bylo by snadné studie P. Škody vyvrátit argumenty, kdyby nějaké byly. Ale už po sedm let se tak nestalo.
Za tu chvilku co provozuju svůj blogísek se mi přineslo spousta věcí. Jmenovat a citovat nikoho nebudu, ale každá uvedená informace přišla aspoň ze dvou směrů. Nejde o doměnky, jsou to fakta. Z takovýchto fakt a z toho jak je znám usuzuju že se jen tváří, že nevěděli.

Nebo se pletu? Podařilo se někomu z vás dostat odpovědi na otázky, jak je to s prorokovým plagiátorstvím? Proč je prorok považovaný za proroka i když se její proroctví nenaplnila, ... :) ?
To já bych řekl, že ohledně EGW a její role a chyb v jejích předpovědích a knihách ještě existuje nemalá skupina, která:

- Tuší že to není úplně v poho, ale nechce to zjistit.

- Raději se jejím knihám vyhýbá

- nebo raději při konfrontaci o EGW šíří jen bezpečné výroky typu: ,,vždyť ona vedla lidi k bibli" ,,díky jejím knihám mnoho lidí čte více bibli, modlí se, uvěřilo, atd." ,,jedna z nejčtenějších a nejpřekládanějších křesťanských autorů/ek". Ale nepůjdou do osobního hlubšího studia v jejích knihách, aby zavřeli kritikům pusu.

Většinou jsou to lidé, kteří měli nebo mají v okolí někoho, kdo její dílo plně nahltal a buď to pozřel a na jeho životě a přemýšlení to je silně vidět. Nebo to vyzvrátil a umí dodnes svůj postoj obhájit. Když někoho takového můžete pozorovat ti chytřejší pochopí, že jít do knih a víry v EGW naplno nemusí dopadnout dobře a je to tedy nějaké podezřelé.

Neregistrovaný

Re: Humor

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Bohužiaľ ja mám skôr negatívne skúsenosti s obdivovatelmi White. Teória o tom,že čitateľov privádza k biblii zlyháva v tom, že potom čítajú bibliu optikou adventizmu a otĺkaju svoju pravdu o hlavu druhým.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Humor

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Hosť napísal: 22 Mar 2020, 19:34 Bohužiaľ ja mám skôr negatívne skúsenosti s obdivovatelmi White. Teória o tom,že čitateľov privádza k biblii zlyháva v tom, že potom čítajú bibliu optikou adventizmu a otĺkaju svoju pravdu o hlavu druhým.
Špatné zkušenosti se dostavují jen tehdy, když s nimi nesouzníš. Příznivci se dělí na různé skupinky, které mezi sebou "soutěží" o věroučnou nadvládu.

Milan
Príspevky: 432
Dátum registrácie: 07 Aug 2016, 05:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Humor

Neprečítaný príspevok od používateľa Milan »

Když je záložka o humoru, dovolím si přidat několik biblických rad , jako ochranu před koronavirem:
„Myjte si ruce“ (Pilát Pontský);
„Nezdravte se políbením“ (Jidáš Iškariotský);
„Nedotýkejte se navzájem“ (Máří Magdaléna);
„Nedotýkejte se otevřených ran“ (Tomáš Apoštol);
„Neztrácejte hlavu!“ (Jan Křtitel);
„To není Apokalypsa!“ (Jan Evangelista);
:)

log
Príspevky: 1712
Dátum registrácie: 06 Nov 2017, 06:51
Kontaktovať používateľa:

Re: Humor

Neprečítaný príspevok od používateľa log »

Tak aj ja pridam vtip ktory som vcera cital.

Vsimli ste si ze v case coronavirusu viac knazov a veriacich zacalo nosit ruska ako ateistov prislo do kostola?

log
Príspevky: 1712
Dátum registrácie: 06 Nov 2017, 06:51
Kontaktovať používateľa:

Re: Humor

Neprečítaný príspevok od používateľa log »

Milan napísal: 23 Mar 2020, 09:49 Když je záložka o humoru, dovolím si přidat několik biblických rad , jako ochranu před koronavirem:
„Myjte si ruce“ (Pilát Pontský);
„Nezdravte se políbením“ (Jidáš Iškariotský);
„Nedotýkejte se navzájem“ (Máří Magdaléna);
„Nedotýkejte se otevřených ran“ (Tomáš Apoštol);
„Neztrácejte hlavu!“ (Jan Křtitel);
„To není Apokalypsa!“ (Jan Evangelista);
:)
Akurat JK zase mimo

Lebo nie to co vchadza do cloveka ho pospinuje ale to co z neho vychadza

::Cherna::

Jedine farizeji mali zase pravdu, uz si konecne zacnite umyvat tie ruky pred jedlom!!

Alebo JK a ucenici posilovali imunitu? Aj to moze byt dobre riesenie.

Vraj zavisi na veku. Deti by mali pojest co najviac spiny a seniori co najmenej, alebo?

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Humor

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

K opatřením k vůli koronavirové nákaze a hloupému reptání lidí.

"Na veřejnosti močí dva blázní. Jede kolem policajt a nařizuje:
Zastavit a zastrčit. Jeden ten blázen říká: "Ale jsem ho dostal,
zastrčil jsem, ale nezastavil........"

user

Re: Humor

Neprečítaný príspevok od používateľa user »

Obrázok

Rastislav

Re: Humor

Neprečítaný príspevok od používateľa Rastislav »

Obrázok

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Humor

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Starý Arab žije už přes 40 let v Chicagu. Má pěkný dům se zahradou, na které by moc rád pěstoval brambory a zeleninu, ale žije úplně sám a cítí se na takovou práci už příliš starý a slabý.
Jeho syn studuje v Paříži a otec se rozhodne napsat mu e-mail: Milý Ahmede, jsme moc smutný, že nemůžu na své zahradě pěstovat brambory. Vím že kdybys zde byl, pomohl bys mi zahradu zrýt. Mám tě rád Tvůj otec. Obratem obdrží odpověď. Milý otče, prosím Tě, nedělej v žádném případě na zahradě COKOLI !!! Schoval jsem tam „tu věc“. Taky Tě mám rád Ahmed.
Jen pár hodin nato obklíčí dům starého muže americká armáda, FBI a CIA. Přeorávají zahradu kousek po kousku, prohlížejí každý milimetr, ale nenajdou nic. Rozčarovaní se opět stahují…
Týž večer dostane starý muž ještě jeden e-mail od syna: Milý otče, zahrada je určitě kompletně zrytá a můžeš sázet brambory. Víc pro Tebe z takové vzdálenosti nemůžu udělat. Mám tě rád Ahmed.  :) :) :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní