Různé

Diskusia o všetkom ostatnom.
Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

ambassador napísal: 11 Okt 2020, 08:20
Lída Rohalová napísal: 10 Okt 2020, 20:31
Když jsem ukončila členství v CASD, nebyla jsem vůdcem žádné skupiny. Rozhodla jsem se svobodně bez nátlaku.

Necílil jsem k tomu, že jsi byla vůdcem skupiny, zrovna tak jsem nemyslel na nátlak. U tvého odchodu byl i společný dopis proč odcházíte. Podle mě známých informací jste se pak společně scházeli. Nějaké útržky jsem postřehl na internetu a některých vašich webových stránkách.

Může to být tak, že mi rozumíš, proč zůstávám v casd i když mám důrazy posunuté prioritně ke Kristu?
Odcházela jsem s manželem v dubnu 2013. Členství v církvi jsme ukončili jen my dva. Další lidi ze sboru tak učinili později.

Na Trutnovsku vznikla skupina lidí, která přehodnocovala učení CASD o něco dříve než my. Rovněž odešla o něco dříve.
S jedním členem této skupiny jsme se dlouhodobě přátelili a patřil do naší skupinky, kde se podílel na jejím vedení.
Ostatní jsme znali od vidění ve sboru, ale poněvadž jsme měli stejnou zkušenost, nějakou dobu jsme se vzájemně navštěvovali.
Někteří se v té době byli párkrát podívat u nás na skupince.

Je to pro Tebe nějak důležité?

Rozumím Ti, že zůstáváš v CASD, nemám s tím žádný problém.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Ambassadore, také si dovolím otázku.

Proč jsou pro Tebe důležité informace o odchozí skupině?

Obvykle se odpovědí nedožaduji, neb sociální sítě jsou odsouzeny ke svému údělu, ale když ses ptal, tak bych se také ráda zeptala.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Lída Rohalová napísal: 15 Okt 2020, 07:39 Ambassadore, také si dovolím otázku.

Proč jsou pro Tebe důležité informace o odchozí skupině?

Obvykle se odpovědí nedožaduji, neb sociální sítě jsou odsouzeny ke svému údělu, ale když ses ptal, tak bych se také ráda zeptala.

Zpravidla nějaký čas čekám s odpovědí. Měl jsem ji připravenou, ale jak běží čas tak se stává, že na nich ještě dělám korekturu slovní i slohovou.

Pro mě je každá odpověď důležitá. Jde o pochopení, které mi dovoluje vstoupit do problematiky a nebo mi to odhalí způsob myšlení toho, kdo odpověď poskytuje.
Případně mi to ještě více zkomplikuje.
V podstatě mě to kupodivu pomáhá i od lidí, kteří by mě i haněli. Jsme lide, kteří nepřemýšlí přes kopírák. Kopíráky by jsme měli už vyřadit.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

ambassador napísal: 15 Okt 2020, 13:12
Lída Rohalová napísal: 15 Okt 2020, 07:39 Ambassadore, také si dovolím otázku.

Proč jsou pro Tebe důležité informace o odchozí skupině?

Obvykle se odpovědí nedožaduji, neb sociální sítě jsou odsouzeny ke svému údělu, ale když ses ptal, tak bych se také ráda zeptala.

Zpravidla nějaký čas čekám s odpovědí. Měl jsem ji připravenou, ale jak běží čas tak se stává, že na nich ještě dělám korekturu slovní i slohovou.

Pro mě je každá odpověď důležitá. Jde o pochopení, které mi dovoluje vstoupit do problematiky a nebo mi to odhalí způsob myšlení toho, kdo odpověď poskytuje.
Případně mi to ještě více zkomplikuje.
V podstatě mě to kupodivu pomáhá i od lidí, kteří by mě i haněli. Jsme lide, kteří nepřemýšlí přes kopírák. Kopíráky by jsme měli už vyřadit.
OK, také to tak při delších odpovědí dělám.
Je to od Tebe hezké.
Myslela jsem, že odpověď bude max 3. větná, ale pokud je delší, tak fajn. Zajímá mne to, těším se.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Lída Rohalová napísal: 09 Okt 2020, 14:28
Rastislav napísal: 09 Okt 2020, 07:58
Lída Rohalová napísal: 05 Jan 2020, 19:36 Nacházím se v důležitém životním bodě, kdy se rozhoduji ohledně členství v církvi mezi třemi denominacemi...
napísal:Už jsou jen dvě.
A už vás neoklame ani Muller ani Vaith ani White.
Tak v tom případě ani Rastislav, není-liž pravda :)?

Když už jsi to nadhodil, tak minulý týden jsem konzultovala s vedením vstup do církve. Své rozhodnutí zveřejním v pravý čas, ještě ne okamžitě. Předpokládám, že k tomu dojde v blízké době. Ale chtěla jsem to tento týden nastínit, takže děkuji. Přesně tyto 2 věty Tebou citované mi znějí 3 dny v hlavě, ač s jiným výkladem.
viewtopic.php?p=15724#p15724

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Dokázal by někdo výstižně slovně popsat význam tohoto smajlíku:

::dash::


a nebo je to složitě vztaženo do konkrétní situace?

Tomáš Plechatýý

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Tomáš Plechatýý »

ambassador napísal: 16 Júl 2021, 07:57 Dokázal by někdo výstižně slovně popsat význam tohoto smajlíku:

::dash::


a nebo je to složitě vztaženo do konkrétní situace?
Já si pod tím představuji narážku na stav kdy člověk frustrací nad bezmocí nebo absurditou situace začne mlátit hlavou do zdi, aby vyjádřil, jak hloupě se mu nějaká věc jeví.
Něco jako plácnutí se do čela nad někým ve smyslu ,,to je ale blbost".

student.

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa student. »

ambassador napísal: 16 Júl 2021, 07:57 Dokázal by někdo výstižně slovně popsat význam tohoto smajlíku:

::dash::
Zúfalstvo

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Zázraky schizofrenie.

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Ve vlákně Kristus jsem psal pro Marka a kupodivu reagoval Mikim. On to vlastně není zázrak, ona je to skutečnost.

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Velmi starý, ale známý trik trollů. Podsune vám to co jste nenapsali. Prostě převrátí význam vámi napsané věty.
Na takové komentáře většinou neodpovídám. Zvlášť když se rýsuje stará "tvář" pod novým pseudonymem.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných