Různé

Diskusia o všetkom ostatnom.
Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

ambassador napísal:Střízlivý odhad návštěvnosti je asi 2000 lidí denně a to jsem číslo hodně posunul dolů
Zatím má tento web význam. Myslím si také, že číslo 2000 je příliš nízké.
Některé osoby zde chodí opakovaně, to není na škodu. To jest, že několikrát za den kliknou na tento web, co je nového. Na telefon se člověk podívá průměrně za den údajně asi 150x.

Ale 150x sem klikat nemá normální člověk čas, pokud chodí do práce nebo má jiné povinnosti. Odhaduji, že reálné číslo jednoho člověka, pokud je velkým příznivcem fóra, je zde v průměru asi 10x za den - to jsem ještě nadsadila. Samozřejmě to jsou jen nedokonalé odhady, může to být jinak. Někdo víc, někdo míň.

Web podle mého názoru neživoří, našel si mezi lidmi své "fanoušky".

Není důležité, kolik lidí zde za den chodí (i když by to bylo zajímavé vědět), ale co si z obsahu webu odnesou.
Jak už jsem psala (teď to přenesu na web), mohou se lidé "odrazit", nebo "dorazit".
Může být reformační, nebo deformační. Vždy záleží na člověku, který píše.

Sledovanost ani vždy nezaručuje kvalitu. Na facebooku se mimo jiné sdílejí kdejaké nesmysly a hodnotné příspěvky zůstávají bez "lajků". Určitě jsou zajímavější nové trendy šaty než např. pronásledovaní křesťané. Sociální síť není ve své podstatě zlá (i když byla někdy vytvořena kvůli závislosti občanů, jak přiznávají odešlí pracovníci z facebooku). Tu hodnotu tvoří lidé, kteří udávají obsah webu, tj. sociální síť může být i užitečná. Stejně tak je to s tímto webem.

Každý musí zhodnotit sám, jak to vnímá. Já jsem za něj vděčná.

Neregistrovaný

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Některé instituce, školy, nemocnice, aj. někdy své zařízení zavírají k vůli různým epidemiím. Co by se stalo s vaši "vírou" kdyby jste v době nějakých epidemií nešli do sboru-školy v sobotu nebo měli nějaký čas zavřeno?
Prílohy
img.obrazky.jpg
img.obrazky.jpg (68.85 KiB) 6981 zobrazení

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Lída Rohalová napísal: 05 Jan 2020, 19:36 Nacházím se v důležitém životním bodě, kdy se rozhoduji ohledně členství v církvi mezi třemi denominacemi...
Už jsou jen dvě.

Zdravím lidi, kteří trpělivě odpovídají na dotazy ohledně věrouky ::good::

Možná rozhodnutí v nejbližší době nepadne, ale posun v této věci je již výraznější než byl.

Rozhodnutí je to závažné. Sama se nechám překvapit vanutím Ducha, věc ještě není uzavřená.

log
Príspevky: 1712
Dátum registrácie: 06 Nov 2017, 06:51
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa log »

Lída Rohalová napísal: 29 Feb 2020, 20:46
Lída Rohalová napísal: 05 Jan 2020, 19:36 Nacházím se v důležitém životním bodě, kdy se rozhoduji ohledně členství v církvi mezi třemi denominacemi...
Už jsou jen dvě.
Kto sa dostal do finále?

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

log napísal: 29 Feb 2020, 22:14 Kto sa dostal do finále?
Dobrá otázka, ale zatím neprozradím.
Ono všechno může být ještě úplně jinak.

Finalisté mě třeba nebudou chtít :D

log
Príspevky: 1712
Dátum registrácie: 06 Nov 2017, 06:51
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa log »

Lída Rohalová napísal: 01 Mar 2020, 16:38
log napísal: 29 Feb 2020, 22:14 Kto sa dostal do finále?
Dobrá otázka, ale zatím neprozradím.
Ono všechno může být ještě úplně jinak.

Finalisté mě třeba nebudou chtít :D
Ale preco by nechceli ? Ubuda veriacich, kazda cirkeb by vzala aj diabla keby sa dal pokrstit. Tak prezrad.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

log napísal: 01 Mar 2020, 17:50 Ale preco by nechceli ? Ubuda veriacich, kazda cirkeb by vzala aj diabla keby sa dal pokrstit. Tak prezrad.
Zatím nebudu prozrazovat nic víc, než co jsem napsala.
Finalisté mě třeba nebudou chtít :D
To je nadsázka. Ale vždy platí, že se rozhodují obě strany.

Host

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Host »

Lída Rohalová napísal: 05 Jan 2020, 19:36 Nacházím se v důležitém životním bodě, kdy se rozhoduji ohledně členství v církvi mezi třemi denominacemi...
Už jsou jen dvě.
Lidé nakupují potraviny protože se bojí korona viru. Možná nebudou ani místa v církvi, netřeba váhat.

Viktorrealita
Príspevky: 1251
Dátum registrácie: 30 Sep 2018, 10:46
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Viktorrealita »

Kristova cirkev, to sú vykúpení z rôznych cirkví, cirkevných spoločenstiev, zborov, aj mimo nich, ktorým Otec na nebesiach zjavil v srdci pravého Ježiša Krista. Iba Otec zjavuje v srdci človeka pravého Ježiša Krista. Oni už vedia, kde patria a čoho sú súčasťou. Sú priťahovaní tam, kde sa káže pravý Ježiš Kristus. Na nazve cirkvi, cirkevného spoločenstva, zboru nezáleží, ak sa tam zvestuje pravý Kristus a teda pravé evanjelium. Členstvo v cirkvi nespasí, ale viera v pravého Krista a teda v pravé evanjelium!

Viktorrealita
Príspevky: 1251
Dátum registrácie: 30 Sep 2018, 10:46
Kontaktovať používateľa:

Re: Různé

Neprečítaný príspevok od používateľa Viktorrealita »

Host napísal: 01 Mar 2020, 21:05 Lidé nakupují potraviny protože se bojí korona viru. Možná nebudou ani místa v církvi, netřeba váhat.
Mal som veľmi zvláštny sen

V prvej polovici januára, presný dátum si nepamätám, som mal veľmi zvláštny sen. Väčšinou na sny veľmi rýchlo zabudnem, no tento si neustále pamätám.
Najprv som počul vo sne veľmi silný zvuk ťažkého dýchania, ktorý sa približoval. Bol som na nejakom schodišti a schádzal dole. Zvuk bol čoraz silnejší a silnejší. Odrazu sa predo mnou objavila veľmi vysoká a štíhla žena. Výška tej ženy bola neprirodzene vysoká a štíhla. V tom, ako som ju uvidel zmeravela, prestala dýchať a ako bola dlhá spadla na znak na chodbu. Pomyslel som si že je mŕtva, no nebola a skúšal som jej pomôcť. Vtedy sa sen skončil.

Nebol som vystrašený, no začal som rozmýšľať, čo to znamená, takýto neobvyklý sen. Potom sa v médiach začali šíriť správy o korona-víruse, ktorý spôsobuje dýchavičnosť a zápaly pľúc. Odvtedy som začal tušiť, že vo svete sa začínajú diať veľmi vážne veci.

No vykúpený v Kristu sa nemá čoho báť, lebo nemá nádej len na tento život. Pýcha, bezbožnosť človeka sa náramne rozmnožila. Ak Boh dopúšťa na svet takéto veci , tak nech sa boja tí, ktorí majú vieru a nádej v dočasné veci, v seba, v iných bohov, v náboženstvo a nie v pravého Krista. Ak dočasné veci zaniknú, tak kde bude ich viera a nádej? Či snáď ich spasia tie ich modly? No vykúpený v Kristu má vieru a nádej vo večnom a zvrchovanom Bohu.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných