Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Rozsiahlejšie články s diskusiou.
mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Článek se týká alkoholu a ne jiných potravin.
Dneska snad normální potraviny v obchodě až na výjimky neexistují ve všem jídle je spousta "s.aček" , éček apod. Běžným lidem je to jedno hlavně, když se dobře nažerou :). Jinak by neměli pak doktoři kšeft, kdyby všichni jedli jen zdravě.

hust

Re: Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Neprečítaný príspevok od používateľa hust »

mikim napísal: 10 Jún 2023, 20:42 Článek se týká alkoholu a ne jiných potravin.
Dneska snad normální potraviny v obchodě až na výjimky neexistují ve všem jídle je spousta "s.aček" , éček apod. Běžným lidem je to jedno hlavně, když se dobře nažerou :). Jinak by neměli pak doktoři kšeft, kdyby všichni jedli jen zdravě.
To je sice pravda, ale nejsou např. sladkosti stejně nebezpečné? Zaměřuješ se jen na některé věci, které jsou pro tebe lukrativní.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Zaměřuji se na co chci a co mě zajímá nejvíce.

hust

Re: Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Neprečítaný príspevok od používateľa hust »

mikim napísal: 10 Jún 2023, 22:45 Zaměřuji se na co chci a co mě zajímá nejvíce.
To je zřejmé. Současně tím o sobě podáváš konkrétní obraz zúženého zaměření a odhaluješ způsob svého myšlení.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

CEP Ekumenický překlad, 1979
Mat 7:13: "Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby; a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí."

hust

Re: Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Neprečítaný príspevok od používateľa hust »

mikim napísal: 11 Jún 2023, 08:26 CEP Ekumenický překlad, 1979
Mat 7:13: "Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby; a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí."
Komunikace já o voze ty o koze, Nadprůměrná snaha použít "nějaký" verš, hlavně když to tobě pasuje. Co má společného troška alkoholu s těsnou branou? Chybí ti souvislý výsledek z dané kapitoly

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Ti kdo jdou úzkou cestou alkoholu se vyhýbají ti co širokou chlastají třeba i jen občas...:).

CEP Ekumenický překlad, 1979
Přís 23:26-35: "Můj synu, dej mi své srdce, ať si tvé oči oblíbí mé cesty. Vždyť nevěstka je hluboká jáma, těsná studna je cizinka. Číhá jak zákeřník a zaviní, že přibývá mezi lidmi věrolomných. Komu zbude "Ach" a komu "Běda"? Komu sváry? Komu plané řeči? Komu zbytečné modřiny? Komu zkalený zrak? Těm, kdo se zdržují u vína, kdo chodí okoušet kořeněný nápoj. Nehleď na víno, jak se rdí, jak jiskří v poháru. Vklouzne hladce a nakonec uštkne jako had a štípne jako zmije. Tvé oči budou hledět na nepřístojnosti, z tvého srdce budou vycházet proradné řeči. Bude ti, jako bys ležel v srdci moře, jako bys ležel s rozbitou hlavou. "Zbili mě a nic mě nebolí, ztloukli mě a nevím o tom. Až procitnu, vyhledám to zas a zase.""

hust

Re: Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Neprečítaný príspevok od používateľa hust »

mikim napísal: 11 Jún 2023, 13:22 Ti kdo jdou úzkou cestou alkoholu se vyhýbají ti co širokou chlastají třeba i jen občas...:).

CEP Ekumenický překlad, 1979
Přís 23:26-35: "Můj synu, dej mi své srdce, ať si tvé oči oblíbí mé cesty. Vždyť nevěstka je hluboká jáma, těsná studna je cizinka. Číhá jak zákeřník a zaviní, že přibývá mezi lidmi věrolomných. Komu zbude "Ach" a komu "Běda"? Komu sváry? Komu plané řeči? Komu zbytečné modřiny? Komu zkalený zrak? Těm, kdo se zdržují u vína, kdo chodí okoušet kořeněný nápoj. Nehleď na víno, jak se rdí, jak jiskří v poháru. Vklouzne hladce a nakonec uštkne jako had a štípne jako zmije. Tvé oči budou hledět na nepřístojnosti, z tvého srdce budou vycházet proradné řeči. Bude ti, jako bys ležel v srdci moře, jako bys ležel s rozbitou hlavou. "Zbili mě a nic mě nebolí, ztloukli mě a nevím o tom. Až procitnu, vyhledám to zas a zase.""
Ty sám jsi úplný abstinent, ani pito? Co je to ten kořeněný nápoj? Jinak známý text, který rádi citují adventisté. To sebejištění zdravotním spasením. Pokud nezachováváš vše na 100%, pak nemůžeš být spasen.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Jo Birell hsem měl v restauraci naposledy před půl hodinou v Luhačovicích :) skvělé hranolky s tatarkou k tomu. Dopoledne tady katolíci obsadili náměstí na kolonádě a udělali si tady mši a tak jsne utekli pryč pak byli chodníky pisípané kvitkama asi je házeli farářům pod nohy jako nějakým "bohům". Borci v bílých hánitech tam měli plynovou bombu s jejíž pomocí rozpalovali asi kadidlo a pak s ním čoudili po náměstí :). A ty jejich songy Kriste eleison apod. musel jsem pryč.

hust

Re: Alkohol škodí i v malém množství. Brání hubnutí, likviduje spánek a zvyšuje riziko vzniku rakoviny!

Neprečítaný príspevok od používateľa hust »

mikim napísal: 11 Jún 2023, 15:30 Jo Birell hsem měl v restauraci naposledy před půl hodinou v Luhačovicích :) skvělé hranolky s tatarkou k tomu. Dopoledne tady katolíci obsadili náměstí na kolonádě a udělali si tady mši a tak jsne utekli pryč pak byli chodníky pisípané kvitkama asi je házeli farářům pod nohy jako nějakým "bohům". Borci v bílých hánitech tam měli plynovou bombu s jejíž pomocí rozpalovali asi kadidlo a pak s ním čoudili po náměstí :). A ty jejich songy Kriste eleison apod. musel jsem pryč.

Trocha alkoholu aneb piješ alkohol a píšeš vodu = kážeš vodu a piješ víno.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných