Integrace nových členů...

Rozsiahlejšie články s diskusiou.
Milan
Príspevky: 432
Dátum registrácie: 07 Aug 2016, 05:26
Kontaktovať používateľa:

Integrace nových členů...

Neprečítaný príspevok od používateľa Milan »

CHYBĚJÍCÍ SLOŽKY ČLENSTVÍ V CÍRKVI
Napsal: Kim Allan Johnson, 28.září 2022

Moje žena, vynikající domácí kuchařka, mi dala svolení napsat o nezapomenutelném dni, kdy jsme měli na oběd vzácné hosty. Měla v plánu podávat vynikající pokrm, který dělala už mnohokrát, takže se ani nemusela odvolávat na recept. V poledne, tak trochu ve spěchu, smíchala všechny ingredience dohromady a přendala je do skleněné zapékací misky. Vložila ho na hodinu do trouby vyhřáté na 375° F (190°C).
Hosté dorazili v půl jedné a všichni jsme si povídali v obývacím pokoji. Ve 13:00 se manželka omluvila, aby zkontrolovala hlavní jídlo. Když otevřela dvířka trouby a podívala se dovnitř, pomyslela si: "Hmm, nezdá se mi to úplně v pořádku". Šťouchla do něj dřevěnou lžící a zdálo se, že je vodnatější než obvykle. Rozhodla se, že tomu dá ještě pár minut.
V 13:10 to zkontrolovala znovu. Stále příliš vodnatá. Vyndala ji, položila na horní část trouby, aby ji prozkoumala, a zjistila, že zapomněla na jednu z hlavních ingrediencí - rýži.

Způsob, jakým v současné době přivádíme do církve nové členy, se tomu hodně podobá. Některé klíčové ingredience zcela chybí. Tento proces poskytuje nováčkům jen část toho, co je potřeba, a důsledky jsou opravdu smutné. V podstatě je to recept na vytvoření Laodiceje. Produkuje příliš mnoho odpadlíků. Také připravuje lidi o poznatky a zkušenosti, které potřebují k tomu, aby se mohli plně podílet na budování živého, biblického společenství zvaného církev.

Proces vstupu do adventistické církve začíná tím, že někdo dostane individuální biblické studium doma nebo v rámci evangelizačního cyklu. Krok za krokem se jim dostává poučení o naší základní víře. Pak přichází na řadu křest.
Po křtu osoba, která vede bohoslužbu, obvykle říká: "Nyní je třeba, aby byl neznámý John Doe formálně zvolen členem. Mám nějaký návrh? Mám nyní druhý návrh? Kdo je pro, ať zvedne ruku." Obrátí se k novému členovi a dodá: "Takže Johne, vítej v naší církvi!". A to je vše. Konec příběhu. Do církevních seznamů přibylo nové jméno.

Ve firemním světě může doporučený proces přijímání nových osob do organizace vypadat zcela jinak. Postup, který mnoho firem dodržuje po přijetí nové osoby, se nazývá "nástup do zaměstnání". Webové stránky Resources for Employers (Materiály pro zaměstnavatele) poskytují tento rozšířený popis:
Onboarding je proces, při kterém jsou nově přijatí zaměstnanci představeni a začleněni do své nové role v organizaci. Zahrnuje nastavení práce nového zaměstnance, orientaci s novými kolegy a manažery, seznámení s pracovními procesy, očekáváními a kulturou, sladění s posláním, vizí a hodnotami společnosti a další prvky, jejichž cílem je maximalizovat výkonnostní potenciál nového zaměstnance v jeho práci.... Pokračuje, dokud se plně nepřizpůsobí své roli a týmu ... . Onboardingem se rozumí jakákoli činnost, která pomáhá novým zaměstnancům pochopit, jak věci v jejich novém pracovním prostředí fungují, seznámit se s firemní kulturou a cítit se ve svém týmu vítaný a oceňovaný.

Člověk by si myslel, že tak závažná událost, jako je přivedení někoho do místního sboru Církve adventistů sedmého dne, bude vyžadovat přinejmenším stejné úsilí jako onboarding ve firmě, snad i větší, mnohem větší. Ale při každém křtu, jehož jsem byl dosud svědkem, tomu tak zdaleka není. Ve skutečnosti po křtu obvykle neprobíhá vůbec žádný nástupní proces!
Průzkumy ukazují, že ve firemním světě má absence efektivního onboardingového procesu přímý, negativní dopad na udržení zaměstnanců, jejich integraci, angažovanost a pocit hodnoty. Podobně je neexistující onboardingový proces v tolika adventistických církvích příčinou mnoha potíží, které dnes trápí sbory a jejich členy v Severní Americe.
Abychom tuto situaci zvrátili, musí členové a vedoucí církve na všech úrovních pochopit, že vytváření jednotlivých adventistických křesťanů není totéž jako vytváření členů biblického společenství. Jedná se o dva velmi odlišné procesy, i když v ideálním případě by měly být vnímány jako dvě strany téže učednické mince.

Použijeme-li přirovnání apoštola Pavla k lidskému tělu v 1. Korintským 12, pak učit stovky částí těla, jak může být každá z nich zdravá, je jedna věc, ale učit je, co je to tělo a jak v něm společně fungovat, je věc zcela jiná.
Napadají mě i další přirovnání. Je velký rozdíl mezi tím, když jednoduše posadíte sto vyškolených hudebníků do jedné místnosti, a tím, když z nich vytvoříte orchestr světové úrovně. Je velký rozdíl mezi spíží plnou ingrediencí a jejich smícháním dohromady a upečením lahodného, elegantního svatebního dortu. Jeden přístup dává věci do vzájemné blízkosti. Druhý je kombinuje úžasným, záměrným způsobem, aby vzniklo něco většího. Jde o to, aby se z jedné plus jedné staly tři nebo dokonce čtyři.
Jedna z mých oblíbených skupinových aktivit spočívá v tom, že požádám 12 lidí, aby se chytili za ruce a vytvořili kruh. Pak je požádám, aby zavřeli oči, drželi se za ruce a společně vytvořili čtverec. Také jim řeknu, aby mi řekli, až si budou myslet, že úkol splnili. Žádné další pokyny.

Většina skupin je nakonec schopna vytvořit zdání čtverce. Pak se zeptám, jaké bylo tajemství úspěchu? Zmíní se o naslouchání, respektování názorů druhých, pokusech a omylech, společném vedení atd. Žádná skupina nikdy nezmínila jednu věc, která je zásadnější než všechny tyto položky. Nejdůležitějším klíčem k úspěchu je, že všichni pochopili, co jsem myslel slovem "čtverec". Dokázali si ho v duchu představit. Jde o to, že nemůžete vytvořit to, co si nedokážete představit. Stejně tak, jak můžete očekávat, že adventističtí křesťané vytvoří církev, kteří se nikdy neučili, jak taková církev vypadá z biblického hlediska?

Naše ochota přivádět lidi do církve, aniž bychom je vybavili porozuměním a zkušenostmi, které potřebují k tomu, aby se stali plně angažovanými členy Božího společenství víry, vypovídá o nízkém pohledu vedení na ekleziologii (teologii církve). Velmi jasně to ukazuje, že řeči o důležitosti místní církve jednoduše neodpovídají realitě. Písmo má mnoho co říci o Božím plánu, jak být církví, a my tyto pokyny ignorujeme na vlastní nebezpečí.
Moje zkušenost je taková, že pokud jde o rozvoj "církevního společenství", představy lidí jsou všelijaké. Když se ptám lidí na jejich názor na to, jak být církví nebo proč církev existuje, dostávám nejrůznější odpovědi. Jeden člen naší sobotní školní třídy nedávno poznamenal: "Jsem adventistou už 35 let a nikdo se mnou nikdy nemluvil o tom, jak má být církev." A tak jsem se zeptal: "Co je to církev?

Pokud se proces přivádění nových členů do adventistických sborů omezí pouze na přijímání osobních biblických studií, může to mít několik nezamýšlených, ale závažných důsledků:

1. Pokud přijetí nového člena nezahrnuje žádný plán začlenění do života církve, může se z nich po vstupu snadno stát divák. Zvyknou si na myšlenku, že být členem zahrnuje pouhou účast a financování.
2. Pokud se stanou členy prostřednictvím vysoce individualizovaného procesu přijímání osobních biblických studií, aniž by byli vyučováni, jak být církví, budou do církve bez úprav vnášeny individualizované
hodnoty americké kultury, což je pro biblické společenství jed.
3. Pokud vstup do církve zahrnuje pouze souhlas s určitými informacemi, nebude důležitost budování vztahů vnímána jako priorita. Lze se pak divit, že je tak těžké udržet malé skupinky v adventistických sborech? Lze se divit, že nakonec definujeme konečný účel církve jako pouhé šíření informací?

Oživení našich sborů musí začít tím, že se vedoucí a sbory rozhodnou, jak vážně budou brát biblickou výzvu k rozvoji sborů podle biblických zásad, a ne podle vlastních názorů a preferencí. Bude sbor pouze místem setkávání podobně smýšlejících věřících, nebo bude mimořádně inkluzivním, dynamickým společenstvím lásky?
Navrhuji, abychom zcela přehodnotili své uvažování o způsobu, jakým přivádíme lidi do církve. Představuji si proces, který bude mít dvě fáze. První fáze by zahrnovala všechny věci, které v současnosti děláme - osobní studium Bible, křest a hlasování o členství.
Fáze 2 by měla přesunout pozornost od jednotlivce ke společenství, kde lidé získají porozumění a dovednosti potřebné k dobré účasti v duchovním společenství. Fáze 2 není přednáškou během modlitebního setkání. Prostředím musí být malá skupinka, protože tyto konkrétní pravdy se neučí jen hlavou, ale také srdcem. Neučí se pouze intelektuálně, ale také zkušenostně. Neučí se jen osobně, ale také vztahově. Nelze je pochopit izolovaně. Stejně tak byste se mohli snažit naučit plavat korespondenčně!

Níže jsou uvedena některá témata, která by mohly malé skupiny zkoumat, a dovednosti, které by mohly během 2. fáze procvičovat:
• Podivuhodný Boží záměr pro církev
• Jaká jsou biblická přirovnání pro církev, například nevěsta, armáda, sůl, rodina, tělo, chrám, a čemu se z nich můžeme naučit?
• Zásadní význam vztahů a textů "jeden druhému" v Písmu.
• Jak zažít opravdové přijetí a jistotu spasení
• Kněžství všech věřících a nalezení Božího záměru pro váš život
• Jak aktivovat své duchovní dary
• Jak fungovat jako součást týmu/společenství
• Jak bezpodmínečně milovat druhé
• Jak se vcítit do druhých
• Jak hluboce naslouchat
• Jak konverzovat s cizími lidmi
• Jak respektovat názory druhých
• Teologie práce
• Jak sloužit nekřesťanů
• Rozvíjení inkluzivního přístupu.
atd.

Malá skupina ve fázi 2 by měla zahrnovat některé lidi, kteří již jsou členy sboru, aby bylo možné navázat spojení se stávajícím sborem. Ačkoli Fáze 2 není pro členství vyžadována, je nejlepší, když je novým členům před křtem řečeno, že Fáze 2 bude pokračováním procesu, který jim pomůže cítit se ve sboru plně zapojeni. Mohlo by to být snadno sděleno jako důležitá součást orientace nových členů, která by se týkala i všech přestupujících. Měli by o Fázi 2 uvažovat jako o běžné, pravidelné a důležité součásti cesty každého nového člena.

Ačkoli je k dispozici mnoho sad biblických lekcí pro Fázi 1, nevím o žádných materiálech určených speciálně pro Fázi 2. Proto vám nabídnu nestydatou sebepropagaci lekcí, které jsem napsal speciálně s ohledem na Fázi 2. Jmenují se "Spiritual Body Building" (SBB), vydala je Floridská konference adventistů sedmého dne a používají se ve stovkách sborů po celé Severní Americe. K dispozici je také portugalská verze. (Z prodeje nedostávám žádné licenční poplatky).

Svědectví týkající se lekcí pro malé skupiny Spiritual Body Building:
Již léta toužím najít církev jako relevantní, podnětné místo, kde si všichni mohou najít svou niku a skutečně někam patřit. Tyto lekce mi dávají naději, protože iniciují a modelují našim členům, jak je změna možná. Je to nezbytný zdroj pro všechny, kdo sní o církvi, která je svobodná a může být vším, co Bůh zamýšlel. -Pastor Mike G.
Nyní jsem na své třetí cestě, kdy vedu skupinu Duchovní budování těla, a pokaždé jsem nadšenější. Nenašel jsem lepší nástroj, jak lidem představit církev, jak ji zamýšlel Kristus. -Jack C.
Jelikož jsem v církvi více než 40 let, mohu bez pochyb říci, že skupina Spiritual Body Building je nejsmysluplnější zkušeností, kterou jsem za celý svůj život adventisty sedmého dne zažil. -Burna W.

Jednou ze strategií, která se zdá být dobře funkční, je provést církevní radu lekcemi Duchovního budování těla nejprve v malé skupině a pak ji nechat hlasovat o tom, aby se taková zkušenost stala pravidelnou součástí procesu přijímání nových členů. Jednotlivci, kteří vedou skupinky SBB, by měli být pečlivě proškoleni s využitím zdrojů na webových stránkách. Cílem není pouze probrat látku, ale vybudovat hlubší vztahy, vytvořit nezapomenutelný zážitek a rozvíjet nové hodnoty a priority.

Kim Allan Johnson odešel v roce 2014 do důchodu z pozice tajemníka Floridské konference. Se svou ženou Ann žije v Maitlandu na Floridě. Kim je autorem řady článků pro časopisy Adventistů sedmého dne a také tří knih vydaných nakladatelstvím Pacific Press: Dárek, Jitro a Tým. Napsal také tři sady lekcí pro malé skupiny v církvích, které si můžete prohlédnout na adrese www.transformyourchurch.com (tyto webové stránky provozuje Floridská konference adventistů sedmého dne). Je také autorem osmi "Průvodců životem" na stránkách CREATION Health.
Originál článku: https://spectrummagazine.org/views/2022 ... ngredients
Překlad: DeepL, Free Version

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní