Spolupráce nebo spolu prát se?

Rozsiahlejšie články s diskusiou.
Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráce nebo spolu prát se?

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

mikim napísal:myslíš všechny články TP?
Myslím tuto větu:

Přes ně tak a tak na všechny stránky http://www.adventismus.cz působí, jako propagace vlastní pravdy.
mikim napísal:Jo a v čem chytrolíne? Když napíšeš A napiš i B, jinak se jen ztrapňuješ.

100% přijatá milost je podmíněna nikoliv 50% poslušností a 50% činěním Boí vůle , ale 100% poslušností a 100% činěním Boží vůle, pokud to nepochopíš nebudeš v Božím království.

To jsem napsal TP ne Tobě, tak se toho nemíchej, když nevíš o čem je řeč, to slovo bylo zcela na místě na to co napsal, a jinak blb se v Písmu nevyskytuje ani 1x, tak mne nepoučuj.
Lída Rohalová napísal:Jen pro zajímavost: Sám říkáš lidem, že by měli dělat pokání, a když Tobě někdo na něco poukáže, tak odpovíš tímto posledním skvostem :)
mikim napísal:už to nerozebírej, když píšu záleží na mnoha okolnostech i okolo mne... :)
To záleží u každého na mnoha okolnostech. Nechceš, abych to rozebírala. OK. Pak ani Ty nerozebírej druhé.
Lída Rohalová napísal:A pozor! Na Ambassadora taháš proslovy, že "nejen mne, ale i jiným". Mně do toho nepočítej. Ambassador je zde ten, kdo se snaží ostřit zrak lidí zde na Ježíše Krista a zakládá budující témata. Sledovanost ukazuje, co je v popředí zájmu na tomto fóru, a proto zde vítám Ambassadorův přínos!
mikim napísal:No vidíš zase vytrhuje moje jednotlivé věty různým lidem a skládáš z toho nevím co, zatím co jsem napsal si stojím a nevidím na tom nic špatného ani sprostého.
K Ambassadorovi se raději nebudu vyjadřovat. Jeho články ke mne nepromlouvají a jak je vidět ani reakce na ně od jiných žádná pomalu ani není a ani se nedivím.
A já zase nevidím nic špatného a sprostého na webu TP. Měř stejným metrem.
mikim napísal:Buď budeš hřešit přestoupení jakéhokoliv z Desatera přikázání, oběť za hříchy se ti nebude počítat a pak i zapomeň na milost.
Pouze ten kdo koná, činí, poslouchá, miluje, zachovává přikázání (neboli koná Boží vůli) tak pouze ten zvítězí a bude věrný až na smrt obdrží věnec života a bude spasen!
Poslal jsi mi opět hromadu veršů (i ty, které na Desatero neodkazují) vytržených ze souvislostí. Stejně tak bych Ti mohla poslat tapetu s verši já. Nevidím v tom smysl. Smysl má věnovat se jednomu nebo dvěma veršům najednou.
mikim napísal:Já si určitě žádnou spolupráci s bývalými adventisty nepředstavuji. O spolupráci nemůže být žádná řeč, maximálně si můžeme vyměňovat názory a upozorňovat na to, když někdo píše bludy a propaguje je veřejně na svých stránkách bez možnosti reakce. Ale pokud se TP bojí tak žádná veřejná reakce nebude. Pokud se nebojí ať založí ke každému svému článku zde vlákno kde bude možnost ke každému článku diskuze s odkazem u každého jeho článku na toto vlákno s diskuzí jinde (zde). Pokud to neudělá je to jen propagace jedné strany. Na mých stránkách příliš diskuze neprobíhá, protože není v celku co diskutovat, když píšu pravdu, která je dostupná všude na internetu, nicméně na několik emailů jsem už samozřejmě odepsal.
První větu považuji za upřímné a otevřené vyjádření. O spolupráci Ti tedy vůbec nejde. Tak řekni, jestli má smysl s Tebou komunikovat v diskusi.

Ohledně Tomáše vytváříš falešné zdání, protože tvrdíš, že "pokud se nebojí, ať založí ke každému svému článku zde vlákno, kde bude možnost ke každému článku diskuze s odkazem u každého jeho článku na toto vlákno s diskuzí jinde (zde). Pokud to neudělá je to jen propagace jedné strany."

Tím vytváříš zcela falešný dojem, že pokud to neudělá, bojí se. A to je nepravdivé tvrzení, protože existují jiné důvody, proč to neudělá. Už to tu vysvětloval, ale Ty to nebereš v potaz. Nátlakovou metodou ho chceš donutit, aby udělal to, co Ty chceš.

A i kdyby to udělal, obávám se, že s Tebou nebude diskutovat, pokud nezměníš své chování. Smysl má jen smysluplná diskuse.

Pokud Ti ten web tak vadí, tak doporučuji, aby sis to vlákno založil sám. Nic Ti v tom nebrání.
Naposledy upravil/-a Lída Rohalová v 09 Mar 2017, 07:30, upravené celkom 1 krát.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráce nebo spolu prát se?

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

...Přes ně tak a tak na všechny stránky http://www.adventismus.cz působí, jako propagace vlastní pravdy.

tam mělo být všechny články na ...

...mikim píše:
A pozor! Na Ambassadora taháš proslovy, že "nejen mne, ale i jiným". Mně do toho nepočítej. Ambassador je zde ten, kdo se snaží ostřit zrak lidí zde na Ježíše Krista a zakládá budující témata. Sledovanost ukazuje, co je v popředí zájmu na tomto fóru, a proto zde vítám Ambassadorův přínos!

To mikim zcela jistě nenapsal..., to jsou ty kopie odpovědí s citací, to je už podruhé tento týden co mi někdo podstrčil do úst co jsem vůbec nenapsal...

...A já zase nevidím nic špatného a sprostého na webu TP. Měř stejným metrem.

Pokud ti je jedno, že se v každém článku vysmívá adventistům nebo EGW, pak jsi stejná jako TP a nemám už co dodat...

...Poslal jsi mi opět hromadu veršů (i ty, které na Desatero neodkazují) vytržených ze souvislostí. Stejně tak bych Ti mohla poslat tapetu s verši já. Nevidím v tom smysl. Smysl má věnovat se jednomu nebo dvěma veršům najednou.

Všechny verše, které jsem poslal mluví o přikázáních Desatera, jedno z které knihy Bible jsou, mluví o tom jednom a samém, tady o žádné vytrhování ze souvislostí nejde, to je jen oblíbený kec těch, kteří nechtějí přijmout holý biblický fakt.

...O spolupráci Ti tedy vůbec nejde. Tak řekni, jestli má smysl s Tebou komunikovat v diskusi.

Nevidím jediný důvod proč bych měl s Tebou nebo i jinými bývalými adventisty spolupracovat natož s jinými křesťany věřícími nesmyslům.
Já diskutuji o čemkoliv s kýmkoliv, pokud chci.

...Ohledně Tomáše vytváříš falešné zdání, protože tvrdíš, že "pokud se nebojí, ať založí ke každému svému článku zde vlákno, kde bude možnost ke každému článku diskuze s odkazem u každého jeho článku na toto vlákno s diskuzí jinde (zde). Pokud to neudělá je to jen propagace jedné strany."
Tím vytváříš zcela falešný dojem, že pokud to neudělá, bojí se. A to je nepravdivé tvrzení, protože existují jiné důvody, proč to neudělá. Už to tu vysvětloval, ale Ty to nebereš v potaz. Nátlakovou metodou ho chceš donutit, aby udělal to, co Ty chceš.

Sama jsi mi napsala, že tady už nějaký článek je na jeho stránky s možností debaty, ale nehledal jsem ho, pokud tedy nějaký vůbec je. Já jsem napsal, aby tady bylo vlákno na každý jeho článek, tak, aby se dal diskutovat zvlášť na každý článek a ne, že tady bude jedno vlákno a tam se budeme bavit o všech jeho článcích najednou, to by byl totální chaos. Takže já rozhodně nevytvářím na rozdíl od něj falešný dojem. Pravý důvod, proč to nechce udělat zatím nevysvětlil. Výmluvy nepočítám. Takže pokud na svých stránkách nechce diskuzi, protože by to třeba bylo složité udělat a nedá odkaz na diskuzi (možnost diskuze) jinde (zde) pak se asi bojí každé diskuze.

...A i kdyby to udělal, obávám se, že s Tebou nebude diskutovat, pokud nezměníš své chování. Smysl má jen smysluplná diskuse.
Pokud Ti ten web tak vadí, tak doporučuji, aby sis to vlákno založil sám. Nic Ti v tom nebrání.

Já nejsem o nic horší než je se svým vysmíváním adventistům on. Jestli se mnou bude nebo nebude diskutovat mi je celkem jedno. Najde se někdo jiný s kým to proberem.

Ten web mi vadí, protože tam jsou nesmysly a pomluvy adventistů a jejich učení a hlavně EGW. Bůh ale není slepý ani hluchý a kdo se ho nebojí a překrucuje jeho pravdu se zlou se jednou potáže.

Žalmy 111:10  Počátek moudrosti je bát se Hospodina; velice jsou prozíraví všichni, kdo tak činí. Jeho chvála trvá navždy!

Lukáš 12:5  Ukážu vám, koho se máte bát. Bojte se toho, který má moc vás zabít a ještě uvrhnout do pekla. Ano, pravím vám, toho se bojte!

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráce nebo spolu prát se?

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

mikim napísal:Přes ně tak a tak na všechny stránky http://www.adventismus.cz působí, jako propagace vlastní pravdy.

tam mělo být všechny články na ...
Články nebo stránky - mě zajímá vysvětlení slova všechny.
mikim napísal:To mikim zcela jistě nenapsal..., to jsou ty kopie odpovědí s citací, to je už podruhé tento týden co mi někdo podstrčil do úst co jsem vůbec nenapsal...
Máš pravdu, žes to nenapsal. To jsem psala já. Takže se omlouvám. A není to chyba citací, to je chyba mezi židlí a klávesnicí. Stačí trochu víc pozornosti. Myslím, že z používání citací nemusíš mít strach. V předchozím příspěvku jsem to upravila, jinak jsem tam nic neměnila.
mikim napísal:Pokud ti je jedno, že se v každém článku vysmívá adventistům nebo EGW, pak jsi stejná jako TP a nemám už co dodat...
Články jsou polemikou vůči některým bodům adventistického učení. Nejsou útokem na osoby - adventisty. A proto se s nimi můžu ztotožnit.
mikim napísal:Všechny verše, které jsem poslal mluví o přikázáních Desatera, jedno z které knihy Bible jsou, mluví o tom jednom a samém, tady o žádné vytrhování ze souvislostí nejde, to je jen oblíbený kec těch, kteří nechtějí přijmout holý biblický fakt.
Možná někdy pochopíš, že zde nejde o naši neochotu podřídit se Boží vůli, ale teď Ti to nebudu vysvětlovat. Abys obhájil sobotu, musíš se upínat k termínu "Boží přikázání", protože definice k zachovávání soboty v NZ chybí a starozákonní koncept je v pojetí adventismu nedotažený.
mikim napísal:Nevidím jediný důvod proč bych měl s Tebou nebo i jinými bývalými adventisty spolupracovat natož s jinými křesťany věřícími nesmyslům.
Já diskutuji o čemkoliv s kýmkoliv, pokud chci.
To je víc než výstižné. No a já myslela, že nás chceš získat zpět do církve. A Ty nás místo toho chceš utlouct verši, ještě vytrženými z kontextu ;)

Věc má i druhou stranu. Nejen Ty diskutuješ s kýmkoliv o čemkoliv, ale i ostatní si můžou vybrat, jestli budou diskutovat s Tebou. Nevím, jestli se dá komunikaci s Tebou tak úplně říkat diskuse. I ta diskuse je o spolupráci, tzn. mít vzájemnou úctu, reagovat na to, co kdo říká.
Lída Rohalová napísal:Ohledně Tomáše vytváříš falešné zdání, protože tvrdíš, že "pokud se nebojí, ať založí ke každému svému článku zde vlákno, kde bude možnost ke každému článku diskuze s odkazem u každého jeho článku na toto vlákno s diskuzí jinde (zde). Pokud to neudělá je to jen propagace jedné strany."
Tím vytváříš zcela falešný dojem, že pokud to neudělá, bojí se. A to je nepravdivé tvrzení, protože existují jiné důvody, proč to neudělá. Už to tu vysvětloval, ale Ty to nebereš v potaz. Nátlakovou metodou ho chceš donutit, aby udělal to, co Ty chceš.
mikim napísal:Sama jsi mi napsala, že tady už nějaký článek je na jeho stránky s možností debaty, ale nehledal jsem ho, pokud tedy nějaký vůbec je. Já jsem napsal, aby tady bylo vlákno na každý jeho článek, tak, aby se dal diskutovat zvlášť na každý článek a ne, že tady bude jedno vlákno a tam se budeme bavit o všech jeho článcích najednou, to by byl totální chaos. Takže já rozhodně nevytvářím na rozdíl od něj falešný dojem. Pravý důvod, proč to nechce udělat zatím nevysvětlil. Výmluvy nepočítám. Takže pokud na svých stránkách nechce diskuzi, protože by to třeba bylo složité udělat a nedá odkaz na diskuzi (možnost diskuze) jinde (zde) pak se asi bojí každé diskuze.
Všimni si: Poukázala jsem Ti na to, že vytváříš falešný dojem o Tomášovi, protože říkáš: Pokud se nebojí, ať založí diskusi. Ty místo toho, abys uznal, že už to vysvětlil, tak poukazuješ na údajné výmluvy - tím chceš vyvolat dojem, že ta osoba je nedůvěryhodná a nedá se jí věřit. A znovu opakuješ svou tezi o strachu. Touto manipulační technikou vyvoláváš u veřejnosti dojem, že pokud to neudělá, bojí se.

Já Ti říkám, že ať už je to vědomé, nebo nevědomé, jsou to nekalé praktiky. Ale sledovala jsem to už mnohokrát - nemám argumenty, snížím důvěryhodnost nějaké osoby. V tomto případě Tomáše.

Jinak jsem Ti psala, že je zde založené vlákno Odvrácená strana adventismu.
mikim napísal:Já nejsem o nic horší než je se svým vysmíváním adventistům on. Jestli se mnou bude nebo nebude diskutovat mi je celkem jedno. Najde se někdo jiný s kým to proberem.
Mám pokušení poslat Ti biblický veršík...

Všimni si, jak ukazuješ, že je úplně jedno, co Ti Tomáš (nebo i kdokoliv jiný) říká. Místo abys šel do sebe, probral s Bohem na modlitbě Tvůj styl diskutování, ukázal aspoň minimum úcty k druhému, tak říkáš, že se najde někdo jiný. Říkáš tím, že je Ti to úplně jedno a nehodláš nic měnit. Proto je nadřazenost a pýcha jako ovoce špatného učení správné pojmenování.

Sleduji delší dobu některé diskutující. Nedělám z komára velblouda, když si někdy chtějí diskutující spolu trošku zahrát, třeba ping-pong (taky ho občas hraju). Pokud je u toho vzájemný respekt, ok. Vidím, že někteří ušli kus cesty dopředu a stále jdou. Jedním z těch, kdo nezůstává na cestě stát, je i Tomáš. U Tebe mám dojem, že stojíš na místě. A teď, chlape, co s tím uděláš? Zkusíš to s Bohem na modlitbě změnit?

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráce nebo spolu prát se?

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Lído končím s Tebou tuto diskusi, která nikam nevede, zkus si najít jinou oběť, která bude s Tebou ochotná dál diskutovat o ničem, ale nemyslím to zlé. ::bye::

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráce nebo spolu prát se?

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

S Tvým rozhodnutím ukončit tuto diskusi souzním.
Ke svému životu nepotřebuji něčí "oběť" :)
Ať Tě Hospodin zaplavuje svojí láskou, chrání Tě a vede k cíli.

Neregistrovaný

Re: Spolupráce nebo spolu prát se?

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Mikim je žel i na Granosalis znám svými útočnými a nelaskavými příspěvky.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráce nebo spolu prát se?

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Hosť napísal:Mikim je žel i na Granosalis znám svými útočnými a nelaskavými příspěvky.
No a? Tam se baví většina křesťanů nelaskavě a útočně. Ty umíš akorát házet na druhé špínu, ale ještě jsi tady nic normálního nenapsal.

Guy
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 28 Jan 2016, 17:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráce nebo spolu prát se?

Neprečítaný príspevok od používateľa Guy »

Hosť píše:
Mikim je žel i na Granosalis znám svými útočnými a nelaskavými příspěvky.


No a? Tam se baví většina křesťanů nelaskavě a útočně. Ty umíš akorát házet na druhé špínu, ale ještě jsi tady nic normálního nenapsal.
No, pokud budeme hodnotit podle ovoce, tak na Granu ani moc křesťanů není. A jestliže jednáš útočně a nelaskavě, tak asi taky křesťan nejsi, nebo ano?

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráce nebo spolu prát se?

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Guy napísal:
Hosť píše:
Mikim je žel i na Granosalis znám svými útočnými a nelaskavými příspěvky.


No a? Tam se baví většina křesťanů nelaskavě a útočně. Ty umíš akorát házet na druhé špínu, ale ještě jsi tady nic normálního nenapsal.
No, pokud budeme hodnotit podle ovoce, tak na Granu ani moc křesťanů není. A jestliže jednáš útočně a nelaskavě, tak asi taky křesťan nejsi, nebo ano?
Já nikdy sám od sebe nejednám útočně a nelaskavě ani na Granu ne, většina mých komentářů ať píšu kdekoliv je normální, vždy záleží nejdříve na reakci druhé strany, jak se ke mně předtím chová atd.

Lída Rohalová
Príspevky: 911
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 10:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráce nebo spolu prát se?

Neprečítaný príspevok od používateľa Lída Rohalová »

Lída Rohalová napísal: 09 Mar 2017, 08:39
mikim napísal:Přes ně tak a tak na všechny stránky http://www.adventismus.cz působí, jako propagace vlastní pravdy.

tam mělo být všechny články na ...
Články nebo stránky - mě zajímá vysvětlení slova všechny.
Zde se musím Mikimovi omluvit, protože jsem ho v těchto slovíčkách nepochopila. Nejedná se o záměrné mlžení. Takže se omlouvám.
Někdy je dobré zpětně pročítat diskuse.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 50 neregistrovaných