Anonymní adventisti

Diskusia o cirkevnej organizácii.
user

Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa user »

Obrázok

Na facebooku už nějaký čas dělá radost stránka Anonymní adventisté. Satirické poznámky a obrázky nastavují zrcadlo církve a pohled mladých na ni. I zde je vidět že mladí by chtěli žít v církvi kde se členové nepřetvařují ale jsou sami sebou a nemají strach a dají lajk.

Obrázok

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

User podporuješ zesměšňování EGW, Passera a jiných, kteří druhé přivádějí k Bohu a k Ježíši Kristu, proto jsi u mne normální (nevhodný výraz, odstránené adminom).

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

Kdo nechápe tu vtipnost spočívající v pozorném pohledu na doprovodný text musí být pohoršen.
Kdo tu vtipnost pochopil, ten se usměje a jde dál.
Zřejmě pochopil, že je potřeba dávat pozor na to, že i dobře míněná upoutávka může působit vtipně, komicky.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

ambassador napísal: 25 Okt 2020, 07:05 Kdo nechápe tu vtipnost spočívající v pozorném pohledu na doprovodný text musí být pohoršen.
Kdo tu vtipnost pochopil, ten se usměje a jde dál.
Zřejmě pochopil, že je potřeba dávat pozor na to, že i dobře míněná upoutávka může působit vtipně, komicky.
[/quot

Nemusím mít s EGW ve všem stejný názor a ani nemám, ale takhle ji zesměšňovat bych si nikdy nedovolil, každý kdo to dělá a každý kdo podporuje nebo jakkoliv omlouvá toho kdo to dělá nebo se tomu jen jako (nevhodný výraz, odstránené adminom) směje je u mne normální (nevhodný výraz, odstránené adminom).

ambassador
Príspevky: 2689
Dátum registrácie: 26 Jan 2016, 18:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa ambassador »

mikim napísal: 25 Okt 2020, 15:55
ambassador napísal: 25 Okt 2020, 07:05 Kdo nechápe tu vtipnost spočívající v pozorném pohledu na doprovodný text musí být pohoršen.
Kdo tu vtipnost pochopil, ten se usměje a jde dál.
Zřejmě pochopil, že je potřeba dávat pozor na to, že i dobře míněná upoutávka může působit vtipně, komicky.
[/quot

Nemusím mít s EGW ve všem stejný názor a ani nemám, ale takhle ji zesměšňovat bych si nikdy nedovolil, každý kdo to dělá a každý kdo podporuje nebo jakkoliv omlouvá toho kdo to dělá nebo se tomu jen jako (nevhodný výraz, odstránené adminom) směje je u mne normální (nevhodný výraz, odstránené adminom).
Nějak jsem nepochopil, proč čteš mé komentáře. Tvrdil jsi, že je nikdo nečte. Tvá krásná slova jsou zřejmě jediné, která máš ve slovníku.

Neregistrovaný

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Mikime, při Tvých odpovědích na různá témata a na různých webech si připomenu Jiráskovu knihu "Proti všem". :D
Skutečně bojuješ proti všem, nemáš spojence. Je to důsledek Tvého přístupu k lidem i tématům.


mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Neregistrovaný napísal: 25 Okt 2020, 17:10 Mikime, při Tvých odpovědích na různá témata a na různých webech si připomenu Jiráskovu knihu "Proti všem". :D
Skutečně bojuješ proti všem, nemáš spojence. Je to důsledek Tvého přístupu k lidem i tématům.
Určitě nebojuji proti všem to je samozřejmě jen Tvá obvyklá lež, kterou tady prezentuješ, spojence určitě mám co se týká soboty, zákona Desatera nebo jediného pravého Boha Otce JHVH jen oni se nemají potřebu špinit se zdejšími ateisty a bývalými adventisty, protože nikdo jiný z adventistů sem stejně diskutovat nechodí a je to pro většinu z nich zřejmě jen ztráta času.
Před Bohem budeme jednou stát za to jak jsme žili a čemu věřili každý sám za sebe bez spojenců.

Rastislav

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa Rastislav »

Môj Boh a moje "náboženstvo" mi hovorí že po smrti nebudem pred nikým stáť a nikomu sa spovedať. Som za to vďačný.

mikim
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 06 Júl 2016, 22:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Anonymní adventisti

Neprečítaný príspevok od používateľa mikim »

Rastislav napísal: 26 Okt 2020, 11:09 Môj Boh a moje "náboženstvo" mi hovorí že po smrti nebudem pred nikým stáť a nikomu sa spovedať. Som za to vďačný.
No to je jasné, protože budeš v pekle a tam se třeba budeš plazit před satanem:)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných